FITweb

ZPĚT

PONDĚLÍ 23.3.2009

25.2. jsem poprvé začala chodit na hodiny spinningu. Mám strašně moc ráda jízdu na kole, rotopedu, tak mě tenhle sport dostal.

„Dobrý den.

Snažím se na něj chodit jak jen to jde. Také jsem začala chodit do posilovny, přiznám se, že jsem taky přemýšlela o osobní trenérce, tak snad někoho najdu. Ráda bych chodila squash, už jsem si dokonce koupila rakety, ale bohužel zatím k sobě nemám žádného spoluhráče. Velice mne tato soutěž motivuje k tomu, abych se sebou něco dělala a hlavně abych co nejvíc sportovala, vím, že bez sportu se těžko hubne. Je to dobrý pocit na sobě „pracovat“. Jinak se snažím chodit na procházky a svůj volný čas věnuji sportu a snažím se každý den cvičit. Když mi to nevyjde zajít třeba na spinning, tak si moc ráda zacvičím doma podle DVD s Hankou Kynychovou, Olgou Šípkovou a Davidem Hufem. Všichni jsou mí oblíbenci, protože mám ráda aerobic a posilování.

Také mi přítel objednal pulsmetr. Je to dost dobrá věcička na hlídání tepu a rozhodně toho nelituji, že jsem si ho koupila.

S přátelským pozdravem“

Renata

1.4.2009 11:12 | redakce

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda

Pro komentování článku je nutné být zaregistrován a přihlášen.

 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.