FITweb

Reklama

ZPĚT

PÁTEK 10.4.2009

Tentokrát se hlásím už v pondělí 30.3. Přemýšlím, co bych vám nového napsala, protože po skoro 3 týdnech dodržování sestaveného jídelníčku už jsem se s ním natolik sžila, že mi nic nedělá větší potíže a myslím, že se mi více méně daří vše zvládat.

Někdy musím víc přemýšlet, co si mám připravit, abych pořád nejedla stejné věci, ale to taky vidím jako pozitivní věc. Díky téhle „dietě“ jsem totiž vyzkoušela různé nové recepty a některé mi opravdu zachutnaly - tak třeba bramborový salát s cizrnou, nebo špenátová rýže, … Pořád se ještě chystám na tofu, kterého se trochu bojím, protože jsem ho kdysi okusila v menze a musím říct, že to byl výtvor podivné chuti i vzhledu. Tak snad budu úspěšnější.

V tuto chvíli je jediné, s čím někdy bojuji, čas. Snažím se jídla jíst v přesných časových intervalech, ale ne vždy se to z různých důvodů dá. Třeba když jsem u klienta na schůzce, těžko si můžu vytáhnout chleba a posvačit. Uprostřed jednání by to asi nebylo to pravé ořechové, i když ta představa je docela lákavá:-) Na druhé straně si myslím, že teorie je teorie a postačí, když ji praxe co nejlépe kopíruje. Pevně věřím, že drobné „výpadky“ nemůžou mít vliv na konečný výsledek. Nikdo přeci není dokonalý neustále a pořád.

Ještě než skončím, podělím se s vámi o čerstvý zážitek z nedělního oběda. V neděli jsem si udělala den bez diety, tak jak máme v jídelníčku povoleno. Nijak jsme to nepřeháněla, takže jedinou změnou byl „nedietní“ oběd u rodičů. Maminka uvařila svíčkovou (s odporně tučnou smetanou a houskovým knedlíkem:-))) a já jsem si nechala na talíř naložit tři knedlíky, místo obvyklých čtyř, jenže po dvou už jsem měla pocit, že prasknu. Příjemná změna!

Tak zase za týden se těší

Monča

14.4.2009 10:59 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda

Pro komentování článku je nutné být zaregistrován a přihlášen.

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.