FITweb

Reklama

ZPĚT

PONDĚLÍ 20.4.2009

..musím souhlasit z jednou z mých kolegyní, že ten čas opravdu letí. Zanedlouho už bude konec a já jsem se svojí vysněnou váhou sotva v půlce a aby toho nebylo málo váha mi začala stagnovat a nehne se ani dolů ani nahorů.

Dobrý den,

musím souhlasit z jednou z mých kolegyní, že ten čas opravdu letí. Zanedlouho už bude konec a já jsem se svojí vysněnou váhou sotva v půlce a aby toho nebylo málo váha mi začala stagnovat a nehne se ani dolů ani nahorů. O velikonocích jsem s chutí snědla středně malého beránka a krabičku lentilek. Chvíli jsem měla výčitky, ale ty mě po několika málo chvílích přešli. Jediné s čím mám problém tak to je vaření…už jsem vyčerpala veškeré nápady a různé dietní recepty, takže moje hlavní odpolení jídlo se skládá z rýže, zeleniny a kuřecího masa…takové rychlé nezapečené rizoto. V prvních 14 dnech jsem hubla kvůli sobě, ale hlavně kvůli cenám, v posledních dnech jsem si ale pomalu uvědomovala, že hubnu hlavně kvůli sobě a na ty výhry…dá se říct že na ně skoro vůbec nemyslím a že to dělám hlavně abych dobře vypadala, je to příjemnej pocit pozorovat jak se moje tělo postupně dostává do starých, hezčích kolejí. :o) I když bude za několik málo dnů konec, já budu i na dále pokračovat ve „fit“ maratonu. :o)

Přeji krásný, sic deštvý den

Aneta

20.4.2009 14:11 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda

Pro komentování článku je nutné být zaregistrován a přihlášen.

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.