FITweb

Reklama

ZPĚT

ČTVRTEK 7.5.2009

..po dvoutýdenní odmlce se hlásím s dalšími zprávami o mé osobě. Minulé dva týdny byly opravdu hektické. Týden jsem byla na služební cestě v Německu a vyzkoušela jsem si, jak je to dodržovat stravovací plán mimo domov. No musím přiznat, že to nebylo vůbec snadné, zvlášť proto, že jsem celý den trávila v komplexu výstaviště, takže jsem si třeba na oběd nemohla moc vybírat.

Milá redakce,

po dvoutýdenní odmlce se hlásím s dalšími zprávami o mé osobě.

Minulé dva týdny byly opravdu hektické. Týden jsem byla na služební cestě v Německu a vyzkoušela jsem si, jak je to dodržovat stravovací plán mimo domov. No musím přiznat, že to nebylo vůbec snadné, zvlášť proto, že jsem celý den trávila v komplexu výstaviště, takže jsem si třeba na oběd nemohla moc vybírat. Ne vždycky to bylo všechno úplně košer, ale než umřít hlady… Na druhé straně ale např. výběr „zdravých“ jídel je v německých obchodech větší než u nás, takže večeře a svačinky nebyly problém.

Po návratu domů na mě čekalo další velké pokušení - víkendová oslava šedesátin mé maminky. Sešli jsme se s celou rodinou v útulném penzionu 10 km od Znojma a byl to skutečný relax. Dokonce jsme se koupali ve venkovním bazénu. S jídlem jsem se nijak zvlášť nestresovala, takže jsem si klidně dala i máslové věnečky nebo bramborový salát. Na váze jsem to pak ale doma nijak nepoznala, takže to s tím mým“obžerstvím“ asi nebylo až zas tak hrozné.

Další týden jsem pak pro změnu trávila skoro pořád „v terénu“, protože jsem dělala průvodkyni a tlumočnici německým hostům, kteří zavítali do Karviné. Jejich návštěva byla částečně oficiální, takže jsme absolvovali několik slavnostních večeří a obědů. Naštěstí výběr jídel byl docela dobrý - vesměs různé plátky masa se zeleninou a přílohou - tudíž jediným problémem bylo neustálé vysvětlování, že to že jsem na talíři nechala půlku porce neznamená, že mi nechutnalo a že moučník si skutečně nedám :-)

Volný pátek a následný víkend jsem využila ke sportu a pohybu. Byla jsem si zacvičit a projít se ve VacuShapu a v sobotu jsme s kamarády vyrazili do Beskyd na Radhošť. Ušli jsme asi 10 km, které ještě dneska cítím v lýtkách, ale počasí bylo úžasné, takže to za trochu té bolesti stálo.

Krásný začátek nového týdne přeje

Monča

7.5.2009 10:30 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda

Pro komentování článku je nutné být zaregistrován a přihlášen.

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.