FITweb

Reklama

ZPĚT

PÁTEK 22.5.2009

Minulý týden jsem díky cestování úplně vynechala pohyb a k mému údivu s tím moje tělo není vůbec spokojené. Ozvala se páteř a celkově se cítím taková zlenivělá. Takže tento týden bude určitě ve znamení sportu! Nejvíce mě ale překvapilo zjištění, že se nám "soutěž" chýlí ke konci. Uvědomila jsem si to, když mě z redakce oslovili s dotazem, zda se můžu v pátek 29.5. dostavit na závěrečné převážení a přeměření.

Ahoj všichni!

Musím říct, že mi ty téměř tři měsíce utekly jak voda. A za celou tu dobu se mi myslím relativně dařilo. Nějaká uklouznutí pravda byla:-), ale snad nic zásadního. Největším problémem jsou pro mě už tradičně odpolední svačiny, na které někdy zapomínám a vzpomenu si, až když začínám mít hlad a pak rychle řeším, co vlastně budu jíst. Proto jsem moc zvědavá, co na to řekne Biostat a následně pan Havlíček. Protože vlastní pocit je jedna věc, ale fakta jsou věc druhá:-)))

Hezký předposlední týden přeje

Monča

22.5.2009 13:33 | aktualizováno 15.12.2009 15:35 | redakce

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda

Pro komentování článku je nutné být zaregistrován a přihlášen.

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.