FITweb

Reklama

ZPĚT

PÁTEK 22.5.2009

Tak toto oslovení mám napsané již 5 minut. Dále jen koukám na čistý papír a přemýšlím, co Vám mám napsat. Tento týden se totiž nic tak zásadního nestalo. Začátkem týdne jsem byla v Praze. Zúčastnila jsem se nějakých pohovorů a při té příležitosti jsem se setkala s přáteli, které jsem již dlouho neviděla. Bylo to moc fajn. V pátek jsem pak byla u zubaře, což je pro mne vždy velmi stresující.

Příjemné pondělní všem!

Musím ale říci, že má nová paní zubařka je vskutku úžasná. V úterý k ní ovšem musím znovu, poněvadž mě začal bolet zub. V neděli při snídani jsem jej nějak podráždila a tedy, takovou bolest jsem snad ještě nezažila. Až jsem tou bolestí brečela. Zbytek dne jsem pak jedla jen stravu, která se nemusí kousat, abych ten zoubek opět nepodráždila. Snad tedy budu v úterý tak statečná jako v pátek a zákrok ve zdraví přežiji :o)

Co se týče stravování, tak minulý týden byl téměř na jedničku. Snažím se jíst stále 5x denně a jídla nevynechávat, abych pak neměla vlčí hlad. Na váhu moc nestoupám, ale měla jsem moc velkou radost, když jsem zapla kalhoty, do kterých jsem se ještě před 2-3 měsíci nevlezla. Včera jsme pak byly s babičkou na nákupech. Babička má jet v květnu na sraz a potřebuje si koupit nové botky, tak jsem jí dělala hlavní poradkyni :o) V jednom obchodě se mi velmi líbil jeden kabátek, tak jsem si slíbila, že když tento týden vydržím jíst zdravě a nepřejídat se, tak si jej za odměnu koupím. Snad Vám s přístím mailíkem budu moci poslat fotku, jak mi ten nový kabátek sluší :o)

Mějte se moc moc krásně, dávejte na sebe pozor a nechť je pro Vás tento týden co nejpříjemnější a nejpohodovější. Se srdečným pozdravem, Renča :o)

22.5.2009 13:40 | aktualizováno 15.12.2009 15:33 | redakce

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda

Pro komentování článku je nutné být zaregistrován a přihlášen.

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.