FITweb

Reklama

ZPĚT

PÁTEK 22.5.2009

Můj pozdrav patří nejen vám všem v redakci, ale také všem účastnicím Hubneme do plavek. Při mé dnešní odpolední procházce nádherně rozkvetlou jarní přírodou jsem vzpomínala na vás všechny, jak se vám daří, jak se cítíte, jak asi trávíte vy váš volný čas...a přála jsem si, kdybychom tak mohly být na té relaxující procházce všechny pospolu a jen tak si povídat- jak se která má a tak.

Milá Dietko!

Týden mně uběhl opět velmi rychle a příjemně, jednak časem stráveným v práci, relaxací na procházkách v přírodě /mám zcela nové super boty…../,návštěvami tělocvičny, ale i opět četbou mé oblíbené knihy, k níž se pravidelně vracím v tomto jarním období - je to „Pohádka máje“.

Jsem ráda, že jsem omezila moji pracovní dobu a takto získaný čas využívám skutečně k relaxaci, osvěžení ducha i těla….což velmi oceňují i mí nejbližší, kteří mě vidí usmátou, odpočatou a v pohodě… Stravovací systém funguje i nadále skvěle, i když se mi asi dvakrát stalo, že jsem „ujela“ na olomouckých tvarůžkách, které strašně miluji, což by snad ani nebylo tak hrozné, kdyby se mi to nestalo hodinu před spaním…. Ale říkám si - lepší 2 věnečky olomouckých tvarůžků než nějaké sladkosti anebo uzenina…

V úterý jsem se zúčastnila veletrhu v Pardubicích, který pořádal můj dodavatel zboží Traffic. Byla to téměř celodenní akce, jejíž součástí byl i bohatý raut - což jsem velmi ocenila - byly bohaté zeleninové mísy, množství čerstvého ovoce a velký výběr nápojů. Celkově to hodnotím jako příjemný zážitek a tak trochu „vybočení“ z pracovního stereotypu.

Jinak u mne snad nic nového a tak se zatím pro dnešek s vámi loučím a mažu do tělocvičny na hodinu aerobiku.

Čauky všem.

Dáša z Náchoda.

22.5.2009 13:41 | aktualizováno 15.12.2009 15:33 | redakce

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda

Pro komentování článku je nutné být zaregistrován a přihlášen.

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.