FITweb

Reklama

ZPĚT

STŘEDA 27.5.2009

..tak už je za námi opět další týden. U mě skoro stejný, jak ty předchozí týdny, takže dnešní článek nebude moc dlouhý. Stále mě baví cvičení a vůbec pohyb, že něco pro svou postavu dělám. Tenhle týden se mi ale nepodařilo nic s chudnout. Věřím, že tohle nadšení do sportu mi zůstane i po soutěži a spíš se chci ještě víc věnovat sportu.

Milá dieto,

tak už je za námi opět další týden. U mě skoro stejný, jak ty předchozí týdny, takže dnešní článek nebude moc dlouhý. Stále mě baví cvičení a vůbec pohyb, že něco pro svou postavu dělám. Tenhle týden se mi ale nepodařilo nic s chudnout. Věřím, že tohle nadšení do sportu mi zůstane i po soutěži a spíš se chci ještě víc věnovat sportu. Doma jsme jeden den měly na oběd prejt, kroupy, zely, brambory. Ráda jsem si ho jednou za čas dala, ale odmítla jsem tenhle oběd sníst, tak jsem si radši dala rybičku pangasius, je mnohem zdravější a chutnější. V sobotu jedu s přítelem na pouť do Žďáru nad Sázavou, tak doufám, že nám vyjde počasí, už se na to volno velmi těším. Mějte se krásně a moc vám děkuji za další číslo časopisu dieta, vždycky mě každý měsíc potěší a s radostí si ji kupuji.

S přátelským pozdravem Renča Osobová

28.5.2009 12:21 | aktualizováno 15.12.2009 15:25 | Renča Osobová

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda

Pro komentování článku je nutné být zaregistrován a přihlášen.

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.