FITweb

Reklama

ZPĚT

Soutěžte o redukční programy v Brně!

Chcete se pustit do boje s nadbytečnými kilogramy a získat lepší postavu „do plavek“? Zúčastněte se soutěže, kterou pro vás připravil brněnský kompliment® Institut redukce a prevence nadváhy společně s novým portálem FitWeb.cz. Dva výherci získají osobní program redukce váhy.

Program zahrnuje:

- Výživové poradenství (2x týdně v Institutu kompliment® Brno) - Individuální cvičení pod dohledem terapeutky v prostorách Institutu kompliment®
- Informační materiály o stravování a pohybu
- Osobní vedení, individuální přístup, rady „na míru“
- Udržení dosažených hmotnostních úbytků zajišťuje program kompliment® feedback (kontroly zdarma po ukončení programu)

Individuálním programem klienty vedou odborné terapeutky, vysokoškolsky vzdělané v oblasti výživy, tělovýchovy a pedagogiky. Díky metodě kompliment® zhubne 98 % klientů. Tempo hubnutí je 0,5 – 1,5 kg týdně, což představuje zdravou redukci váhy.

„S klienty jsme pravidelně v kontaktu, proto známe jejich individuální odlišnosti a pomáháme tak zhubnout i těm, kteří už neúspěšně vyzkoušeli téměř vše,“ říká Gabriela Knosová, terapeutka z Institutu kompliment. Více o metodě zjistíte na www.komplimentinstitut.cz.

Jak se soutěže zúčastnit?

Napište nám krátký e-mail o tom, jaké máte zkušenosti s hubnutím a proč chcete změnit svou postavu. K tomu připojte foto, vaši výšku, váhu, věk a bydliště a uveďte případné zdravotní komplikace, které mohou mít vliv na redukční režim. Nezapomeňte připsat kontakt.

Vše zasílejte na adresu info@komplimentinstitut.cz, a to nejpozději do 16. března 2010. Z vašich příběhů pak Institut kompliment® vybere dva nejzajímavější. Cestu dvou výherců za vysněnou váhou (včetně odborných komentářů terapeutek z Institutu kompliment) můžete poté sledovat na FitWeb.cz.
POZOR! V případě výhry je potřeba 2× týdně navštěvovat Institut kompliment®, proto je vhodné, abyste bydleli v Brně a okolí.

3.3.2010 10:26 | aktualizováno 10.3.2010 14:28 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda

Pro komentování článku je nutné být zaregistrován a přihlášen.

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.