FITweb

Reklama

ZPĚT

Vymazlená klinika

Přemýšlíte o tom, že byste se někde chtěli nechat zkrášlit? Z široké nabídky klinik a salonů vyberte dobře. Než se rozhodnete, pojďte s námi do Petra Clinic.

Majitelka Petra Clinic Petra vyzkoušela opravdu pestrou škálu zaměstnání: „Chtěla jsem vyzkoušet všechno, co mě zajímá a baví. Pracovala jsem jako zdravotní sestřička, lázeňská sestra, zástupce luxusní kosmetické firmy, kurátorka pro týrané a pohlavně zneužívané děti, cvičitelka…“ A nakonec si otevřela se svým manželem kliniku.

Nápad přišel s lety

„Celý život pravidelně cvičím, starám se o své klienty, a protože s přibývajícími lety je daleko složitější shazovat přebytečný tuk, hledala jsem možnost, která by nebolela a byla účinná, tedy proceduru, díky které se alespoň částečně zbavíte tuku, když i pravidelnému cvičení odolává.
Začala jsem studovat mnoho metod, jež slibovaly zázraky, a našla tu, která funguje, je zdraví neškodná a ošetření je při ní velmi příjemné. Navíc je podložena klinickými studiemi, což je v dnešní době fakt, který by nás jako klienty měl zajímat.“ A proč si Petra otevřela kliniku estetickou? „ Estetická klinika proto, že se staráme o vzhled a pohodu našich klientů. Pokud je člověk v pohodě, je hýčkaný, spokojený, najde si v nás i psychologa, pak se uvolní a nevěřili byste, jak začne kvést i navenek :o)“ dodává majitelka kliniky.

Největší trhák

Jak se už Petra zmiňovala, základem kliniky se stala procedura, která rozpouští tukové buňky nebo jich tělo zbavuje.

Jde o bezbolestnou liposukci. „Spousta zařízení za bezbolestnou liposukci vydává stroje a přístroje, které vůbec neumí tukovou tkáň rozpustit či s ní jinak pracovat. Petra Clinic má ale vlastní metodu, s mnoha vychytávkami, a kvalita ošetření je znásobena letitou praxí,“ říká majitelka kliniky o svém největším trháku.

V Petra Clinic provádějí liposukci na bázi radiofrekvence, ale nejde jen o samotný zákrok jedním přístrojem, ale o celkovou proceduru, do které je zahrnuto daleko více položek.
„Každý člověk je jiný a tomu se musíme přizpůsobit. Je důležité klienta důkladně vyšetřit, zjistit, jak vypadá jeho lymfatický systém, svalstvo, složení těla a mnoho jiných aspektů,“ specifikuje své metody Petra Řehořková.

Novinky musí být

Když jsme navštívili Petřinu kliniku, dozvěděli jsme se, že si majitelka sama vyhledává různé novinky a zajímavosti v oboru. „Navštěvuji odborné semináře a kurzy, studuji vysokou školu, obor wellness praktik, kde se také dozvím mnoho zajímavostí, a hlavně hodně cestuji do zahraničí a přesvědčuji se na vlastní oči, s čím se kde pracuje a co je podvod. Rozhodně pozor na informace z internetu! Jsou často úplně nesmyslné, ale laik to samozřejmě nepozná…“ říká o běžně prováděných praktikách různých jiných zařízení.

Přístroje na míru

Kromě novinek ovšem Petra čerpá ze své praxe a mnoho přístrojů, které na své klinice má, vzniklo doslova na zakázku a podle jejího přání: „Ano, některé z přístrojů jsem si nechala udělat na zakázku, s parametry, které pro svou práci potřebuji, vychytala jsem si např. stroje na cvičení, kde potřebuji určité komponenty, aby sem mohli nejen zdraví lidé, ale i lidé s křečovými žilami, bolavými zády apod., což je dnes problém téměř každého, a aby cvičení bylo účinné, avšak zároveň schůdné pro všechny.“

A tak vznikly například Vacufit a Termal. Ten první pracuje na principu podtlaku, ale místo běžeckého pásu je v něm zabudovaný cross trainer, ten druhý naopak působí na principu běžeckého pásu, ale v oblasti bříška, boků, zadečku a stehen jsou zabudovány jakési infrazářiče, které tyto problematické partie ještě zahřívají.

a co ještě?

Liposukce a shazování kil určitě nejsou jedinou náplní Petra Clinic. „Hned po bezbolestných liposukcích jsou u nás žádané permanentní depilace (děláme je zbrusu novou metodou, která je absolutně bezbolestná a rychlá), dále praktikujeme diamantové abraze a jiné druhy omlazení pleti, nově luxusní lymfomasáže, redukce červených žilek v obličeji,“ dodává Petra a mohla by pokračovat ještě dlouho.


Věděli jste, že majitelka Petra Clinic Petra zkouší všechny své procedury nejprve na sobě a teprve, když se jí zdají dobré, zařadí je do své nabídky?


Vlastníma očima: Mají, co jinde nenajdete Na téhle klinice mají také to, co na mnohých pracovištích nenajdete. Chovají se zde mile, příjemně a slušně ke každému klientovi. Když na tuto kliniku zavoláte a budete se chtít objednat, telefon vám zvedne sama majitelka. Doporučí vám to, co je pro vás nejlepší, a nebude vychvalovat do nebe něco, co sama na sobě nemá vyzkoušené.

Kromě přístrojů, které si nechala pro svou kliniku vyrobit na míru, spolupracuje také s mnohými kosmetickými značkami, u nichž si nechala vyrobit kosmetiku, která její zákroky podporuje. A pokud budete chtít k procedurám připravit také výživový plán, domluví vám konzultaci rovnou u Petra Havlíčka.

31.3.2011 9:46 | Petra Lamschová,

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda

Pro komentování článku je nutné být zaregistrován a přihlášen.

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.