FITweb

Reklama

ZPĚT

S Thermomixem zdravě

Komerční sdělení

Moderní a zdravé vaření si bez používání technicky vyspělých přístrojů již nedovedeme představit. Současná doba si žádá nejen rychlost a efektivnost při přípravě pokrmů, ale také klade důraz na zpracování surovin, při kterém se zachovávají velmi potřebné a cenné přírodní látky.

Přístrojem moderní doby je unikátní inteligentní multifunkční kuchyňský přístroj Thermomix od společnosti Vorwerk, která první kuchyňský přístroj představila již v roce 1961. Od té doby Thermomix prošel řadou inovací a v současné době kombinuje funkce více než 12-ti kuchyňských přístrojů. Je jedno, zda připravujete jídla pro celou rodinu, nebo si jen čas od času uděláte něco dobrého, či chcete překvapit hosty neobvyklými recepty.

Thermomix můžete použít na vše od vaření zdravých jídel, přes přípravu pomazánek a dresinků, až po hnětení těsta na domácí chléb. Příjemně Vás překvapí i přípravou zmrzliny, likérů a dovede namíchat osvěžující ovocné koktejly.

Navíc díky svým rozměrům je vhodný do jakékoliv kuchyně. Příslušenství obsahuje pouze několik kousků, které ale vystačí na celé vaření. Součástí příslušenství je i systém Varoma pro vaření v páře, který umožní nejen uchovat v potravinách vitamíny, ale i připravovat pokrmy s nízkým obsahem tuku. Obsahuje varný košík pro přílohy jako je rýže, brambory či zelenina a pro přípravu čerstvých ovocných šťáv. Pěny, krémy, či vaječné bílky lze vyšlehat metličkou.

Thermomix šetří energii a snižuje čas strávený vařením, protože mnoho činností vykonává zcela samostatně. Stačí pouze nastavit čas, rychlost a teplotu.

Nebaví Vás pořád vymýšlet co vařit? I s tím Vám Thermomix pomůže. Odborníci na výživu sestavili přibližně 1.000 receptů speciálně pro Thermomix. Recepty jsou vytvořeny tak, aby úspěšně uvařili i kuchařští začátečníci. Rozsáhlá databáze receptů je nejen v tištěné kuchařce, ale i na internetu www.svetreceptu.cz. Rozesíláme pravidelný Newsletter, samozřejmostí jsou aplikace pro iPhone a iPad a zelená linka 800 168 987. Pořádáme kurzy vaření - Večer s Thermomixem. Kontaktovat s ostatními uživateli se můžete buď prostřednictvím oficiálních stránek, nebo na www.facebook.com/ThermomixCeskaRepublika.

Thermomix je ideálním řešením pro jakýkoli životní styl. Díky jeho všestrannosti je jeho použití velmi individuální. Společnost Vorwerk, vyrábějící Thermomix, byla jako rodinná firma založena již v roce 1883. V současné době přístroj používá více než 7 milionů uživatelů po celém světě. Společnost v roce 2011 dosáhla rekordního výsledku 635.000 prodaných přístrojů.

Prodej probíhá prostřednictvím přímého prodeje. Více informací, včetně postupu, jak si objednat vyzkoušení a sjednat schůzku najdete na www.thermomix.cz, nebo použijte bezplatnou linku 800 168 987.

8.4.2013 0:10 | Thermomix

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda

Pro komentování článku je nutné být zaregistrován a přihlášen.

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.