FITweb

Reklama

ZPĚT

Nakupte kvalitně a přitom levněji

Komerční sdělení

Kvalita, design a funkčnost – o výrobcích Tupperware, na něž se vztahuje doživotní záruka, jste určitě již slyšeli. Nyní, od 26. 8. do 8. 9. 2013, můžete mít ty z katalogu Jaro/Léto 2013 o 30 procent levněji.

Tupperware? Celoživotní záruka!

Produkty Tupperware (pro ČR jsou vyráběny převážně v belgickém Aalstu a francouzském Tours) vynikají nejen do posledního detailu promyšleným zpracováním a funkčností, ale také nejvyšší kvalitou. Na té si společnost zakládá – od navrhování výrobků přes jejich výrobu až po prodej. Pouze ty výrobky, které dosahují standardů nejvyšší kvality během těchto procesů, jsou označeny logem a určeny k prodeji. Všechny výrobky jsou zhotoveny ze speciálních materiálů, které jsou určeny pro styk s potravinami, nejsou zdraví škodlivé a nemají vlastní pachy, které by se přenášely na potraviny. I proto si Tupperware může dovolit udělovat na případné výrobní či materiálové vady celoživotní záruku.

Světová ocenění za design

Celá řada produktů značky Tupperware se může pochlubit oceněními za design. Patří k nim například Otvírák na konzervy II v ergonomickém tvaru s protiskluzovým povrchem, díky němuž se již nikdy nepořežete o ostré víčko, ale také Ruční šlehač III nebo Lis na česnek. Díky vytříbenosti designu se některé výrobky dostaly dokonce i do muzeí po celém světě. Společnost Tupperware tím dokazuje, že i tak praktický a odolný materiál, jakým je plast, může představovat eleganci a stolování, ať už doma či v přírodě, na úrovni.

Nepřeberný sortiment

Široký sortiment skýtá produkty k uchovávání čerstvých potravin, ale i přípravě pokrmů, k jejich vaření, servírování, mražení či přepravě. V nabídce naleznete také produkty k uskladňování sypkých zásob, ovoce a zeleniny v chladničce či na pečení, ale i pro naše nejmenší. Velice oblíbené jsou také formy určené k přípravě pokrmů přímo v mikrovlnné troubě, které vám ušetří překvapivě mnoho času.

Kde produkty Tupperware koupíte?

Původně se výrobky Tupperware prodávaly v běžných maloobchodech a obchodních domech. Ukázalo se však, že běžný způsob prodeje nebyl v případě těchto výrobků efektivní. Nikdo nemohl zákazníkům poskytnout potřebné informace o řadě způsobů použití, o jedinečných vlastnostech výrobků, o jejich kvalitě a dlouhé životnosti. Optimální cestou, jak tyto informace zákazníkům předat, se ukázaly takzvané domácí prezentace. Jejich obrovský úspěch vedl ke stažení výrobků Tupperware ze všech běžných obchodů. Od roku 1951 se tyto výrobky prodávají výhradně cestou zmíněných domácích prezentací, na kterých poradkyně předvádějí výrobky a nabízejí je zákazníkům ke koupi. V České republice můžete produkty značky Tupperware zakoupit prostřednictvím 11 autorizovaných distribučních center nebo od poradkyň při domácích prezentacích, kde se dozvíte maximum informací a můžete si produkty sami vyzkoušet.

Doporučujeme:

Tajfun

Ruční šlehač

Lis na česnek

Více informací a seznam distribučních center naleznete na www.tupperware.cz nebo na www.facebook.com/tupperware.cz.sk.

5.9.2013 14:17 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda

Pro komentování článku je nutné být zaregistrován a přihlášen.

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.