FITweb

Reklama

ZPĚT

Osobní trenér, který Vám zůstane navždy

Komerční sdělení

Moderní doba klade na ženy čím dál větší nároky na efektivní využití času – podávat dobré pracovní výkony, dostatečně se věnovat rodině, starat se o domácnost a ještě mnohem více. V tom všem by však žena neměla zapomínat ani na sebe. Právě proto bychom Vám rádi představili unikátní novinku na českém trhu – interaktivní podložku TvFit pro pohyb a zábavu Vás, celé rodiny i přátel.

Tuto podložku jednoduše kdykoliv připojíte k televizi a ihned můžete využít přes 120 různých cvičení, tréninků a her. Veškeré informace a pokyny máte navíc kompletně v českém jazyce.

Máte chvilku a chcete si zacvičit?

TvFit je Váš osobní trenér a zároveň partner při cvičení. Jednotlivé cviky i lekce můžete přizpůsobit své kondici a požadavkům a sami se podílet na jejich sestavování. Animovaný lektor Vám pak vše předcvičí, vysvětlí a zároveň Vás bude kontrolovat, zda cviky provádíte správně. Samozřejmostí je i přesný výpočet spálených kalorií dle Vámi zadaných osobních údajů. Cvičení na TvFitu je rozděleno do různých úrovní pokročilosti a je určeno všem bez rozdílu věku či váhy.

 

Chcete si dát do těla a zredukovat váhu? Pro Vás má osobní trenér velké množství jednoduchých a efektivních aerobních kroků a cviků, které můžete navzájem kombinovat.
Chcete zpevnit a vytvarovat tělo? Právě pro Vás jsou tu různé posilovací cviky, které zapojí všechny svalové skupiny. Můžete samozřejmě sami zvolit, kterou část těla budete posilovat intenzivněji a kterou méně.
Máte raději klidnější lekce a chcete se protáhnout? Pro Vás je určen speciální jóga program pro zdraví a rovnováhu těla i mysli. Tento program zahrnuje tradiční pozice jógy, které můžete nejprve jednotlivě natrénovat a pak spojit v ucelený trénink.

Všechna zmíněná cvičení můžete samozřejmě kombinovat podle svých potřeb a sestavit si tak úplný tréninkový plán, který Vám vyhovuje. Další možností je výběr z několika desítek speciálně zaměřených tréninků, které pro Vás sestavili profesionální trenéři fitness.

Chcete si užít zábavu s celou rodinou?

Kromě cvičení nabízí TvFit spoustu dalších zábavných a pohybových her. Děti i dospělí si mohou například vyzkoušet atletické disciplíny jako je klasický běh, běh přes překážky a další. Je zde také možnost zahrát si bowling, klasický tetris, závody aut, basketball a další skvělé hry. TvFit je také první kvalitní taneční podložkou pro televizi na českém trhu. Stačí v Menu vybrat taneční hru, počet hráčů, oblíbený song a náročnost - a můžete začít tančit podle šipek. Chcete-li se dozvědět o tanečních hrách více, můžete navštívit stránky věnované tanečním podložkám.

Interaktivní podložka TvFit je originálním dárkem pro ženy, které chtějí pravidelně a efektivně cvičit pod vedením osobního trenéra, ale také díky velkému množství zábavných a pohybových her skvělým dárkem pro celou rodinu. Více informací včetně ukázkových videí naleznete na www.eshop.tvfit.cz, kde můžete rovnou nakupovat.

6.12.2010 13:48 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda

Pro komentování článku je nutné být zaregistrován a přihlášen.

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.