FITweb

Reklama

ZPĚT

Trenér na internetu

Nevěříte? Už nemusíte odbíhat od dětí nebo se stresovat, že nestíháte hodinu zumby kvůli práci. Nyní můžete pod odborným vedením hubnout i doma.

A to s pomocí FitnessTV. Můžete si zlepšit kondici, zpevnit postavu, zhubnout nebo si zacvičit jen tak pro radost v teple domova. A to kdykoli a hlavně zadarmo. Více na www.fitnesstv.cz

Jaká videa na webu najdete:

Kromě mnoha dalších hlavně aerobik, pilates, ranní rozcvičky, bodystyling, domácí posilování, jógu, zumbu či cvičení pro těhotné a maminky na mateřské. Sérii speciálních lekcí s cvičením pro nastávající maminky natočila s odbornou fyzioterapeutkou přímo pro FitnessTV moderátorka Eva Decastelo.

3 otázky pro: Evu Decastelo, moderátorku

1. Co vás vedlo ke spolupráci s FitnessTV?

Nikdy jsem moc ráda necvičila, ale druhé těhotenství je opravdu zátěž pro celé tělo a bylo potřeba s tím začít něco dělat, proto nabídka spolupráce s F itnessTV bylo takové spojení příjemného s užitečným.

2. Hodí se speciální cvičební lekce pro těhotné opravdu pro každou nastávající maminku?

Ano, je to vhodné opravdu pro každou maminku, protože naše cvičení je rozděleno do několika sekcí, kde si každá maminka může vybrat pro sebe to pravé – jako třeba protažení proti bolestem zad, rozehřátí nebo relaxaci a samozřejmě je i úvodní díl, kde mluvíme o tom, co je pro budoucí matku důležité, než začne cvičit.

3. Jak se udržujete v kondici v době těhotenství vy? Máte speciální jídelníček a sport?

Zrovna dnes jsem byla na testech na těhotenskou cukrovku a čekám na výsledky, protože v prvním těhotenství jsem ji bohužel měla, to je ta moje nezřízená láska ke sladkostem, které jsem trochu popustila otěže :-) Což je i odpověď na vaši druhou otázku, cvičím zatím doma podle videí na FitnessTV, protože nechci nikam odbíhat od našeho malého Michálka, a jídelníček zatím neřeším vůbec, tedy spíše sním, na co přijdu. A o dostávání se do formy si můžeme popovídat až po porodu, určitě budu nějakou pomoc potřebovat :-)

1.3.2011 10:22 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 1. Italia

  Italia wou, perfektní nápad 8-) skvělá videa a rady 8-)

  Úterý 11:49

 2. gidzitka(Ivana)

  gidzitka(Ivana) jojo moc pěkný cvičení na můj v kus ;-) ;-) super

  Úterý 15:53

 3. Zemanka

  Zemanka musím uznat vypadá to skvěle :-D

  Úterý 16:14

 4. Annie22

  Annie22 vypadá dobře :-) snad se mi pod těma videema nesesype můj lenochod počítač :-D

  Úterý 20:56

 5. terda

  terda pekny, ale vse co je vyjmenovane za druhy cviceni tam neni :-( alespon jsem to nenasla

  Úterý 21:46

 6. šlamborka

  šlamborka prosím pomožte jak si mám zažádat o fittrenéra? děkuii jsem tu dnes poprvé :-)

  Středa 13:44

 7. terezkatleska

  terezkatleska Ahoj, také mám dnes premiéru, zatím to nevím, ale jak to zjistím tak ti to sem velmi ráda přihodím :-) Hodně výdrže a úspěchu

  Čtvrtek 13:58

 8. šlamborka

  šlamborka už jsem na to přišla, ale nevím jak se dozvím zda si mě přibral nebo ne, no nějak se to snad dozvím, také přeji hodně úspěchu a hlavně pevnou vůli, ta moje je strašná, hlavně když je člověk ve stresu, tak se drž

  Čtvrtek 17:08

 9. mersi

  mersi Prosím,poradí mi někdo,jak si mám požádat o fittrenéra,moc děkuji. ;-)

  Úterý 17:27

 10. katka assmann

  katka assmann ahoj taky jsem si žádala a poslala formulář asi už před třemi týdny...ale taky nevim jestli si me přidal nebo ne a jak na to přijdu??taky kdo může poradit :-( diky :-[

  Pátek 23:55

Pro komentování článku je nutné být zaregistrován a přihlášen.

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.