FITweb

Reklama

ZPĚT

Reebok Yoga Sensation: Zažijte svátek jógy v Praze

Komerční sdělení

V neděli 25. 5. 2014 se v pražské O2 areně uskuteční První ročník největšího festivalu jógy ve Střední Evropě - Reebok Yoga Sensation. Ten den se O2 arena stane nejvyklidněnějším místem v Česku i v srdci Evropy

V rámci festivalu Reebok Yoga Sensation se v ní sejdou jogoví nadšenci od začátečníků až po ty nejzkušenější. Na hlavní stage a ve třech menších sálech si na dva tisíce návštěvníků zacvičí s těmi nejlepšími lektory za doprovodu živé hudby.
Všichni instruktoři povedou zhruba tříhodinový happening doprovázený živou hudbou, v rámci něhož návštěvníci společně celkem 108 krát pozdraví slunce a vzdají tak hold světlu, lásce, zdraví a pozitivnímu přístupu k životu.

Celým dnem bude návštěvníky provádět moderátorka a zakladatelka nadačního fondu ASANTE KENYA Lejla Abbasová.

Hudební dramaturgii se v rámci projektu věnoval Michal Šupák - talentovaný muzikant, skladatel, pianista a bývalý člen skupiny Charlie Straight. Těšit se můžete na kvalitní performery jako je multi-instrumentalista Tomáš Reindl, mladá violonchelistka Terezie Kovalová, Vlastislav Matoušek, který zahraje na japonskou bambusovou flétnu. Lektory dále doprovodí Emil & Jakub z kapely Noisy Pots. Na indický hudební nástroj Esraj zahraje Elena Kubíčková. Atmosféru black light yogy dotvoří hrou na klavír a violu DUO Petr & Veronika.

Na hlavní stage se představí také duo Ogor se silovou akrobacií. Symfonii emocí na stuhách předvede Vertigo. V rámci taneční produkce se pod taktovkou Angeé Svobodové můžete těšit i na tanečníky JAD DC.

Tvůrcem kreativního konceptu Reebok Yoga Sensation, která je v ČR doposud největším setkáním miluvníků Yogy, je choreograf a režisér Yemi A.D. „Pro zvýraznění nového trendu ‘URBAN YOGY’ jsme zvolili propojení kultury a stylu velkoměsta s prvky živé hudby a tance. V hale O2 Areny navodíme atmosféru městských ulic a parků pomocí obřích dekorací. Těším se především na reakce v souvislosti s live produkcí. Pocit při cvičení yogy nebo tance za doprovodu živé hudby bude nezapomenutelný”…

Další informace najdete na: www.reebok.cz

12.5.2014 0:01 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda

Pro komentování článku je nutné být zaregistrován a přihlášen.

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.