FITweb

ZPĚT

Michaela Ochotská: „ Z pohybu mě nejvíc baví tancování.“

Ze dne na den se na ni upřela pozornost médií, protože se stala moderátorkou nejsledovanější zpravodajské relace – Televizních novin na Nově. Můžete ji také znát jako Edinu ze seriálu Pojišťovna štěstí nebo přítelkyni fotbalisty Tomáše Ujfalušiho.

Jak o sebe sympatická blondýnka pečuje? Má svou štíhlou postavu v genech?

BUĎ, A NEBO

* Chleba, nebo rohlíky? – rohlíky Chleb * Biftek, nebo sushi? – sushi * Zmrzlina, nebo koláč? – koláč * Ryby, nebo plody moře? – ryby * Co pro vás znamená slovo DIETA? Okamžitě se mi vybaví nářky kamarádek, které zkoušejí jednu za druhou – a zbytečně. * Jste vyznavačka zdravého životního stylu, nebo hříšnice? A proč? Jsem úplně normální smrtelník, tedy hříšnice, žiju tak, jak se mi to líbí a vyhovuje. Nepatřím mezi zásadové vyznavače zdravého životního stylu, ale neodmítám jejich názory. * Máte doma plnou ledničku, nebo spíše zeje prázdnotou? Jak kdy. Spíš ji průběžně doplňuji tím, co si myslím, že mi v ní chybí, ale taky se stane, že je někdy úplně prázdná. * Co ve vaší spíži, ledničce či kuchyni v žádném případě nenajdeme a proč? Není tam jenom to, co zapomenu koupit… Protože já jím opravdu vše, není nic, co bych neměla ráda. * Vaříte, pečete, smažíte, grilujete? Co z toho nejradši a proč? Docela ráda vařím, což znamená i smažení a pečení. Ale nejraději griluji. * Jakým jídlem byste uctila vzácnou návštěvu? Tím, které má nejraději. * Musela jste už někdy hubnout do šatů? A kdo ne? (smích) * Kamarádíte se vy a pohyb? Velmi! Chodím do wellness centra na pražském Smíchově, kde se kromě cvičení postarají i o vaše „vnitřní“ já, takže odcházíte ne unavení, ale dokonale vyrovnaní, odpočatí, nastartovaní do další práce… Prostě se cítíte skvěle. * Jaký sport ráda provozujete? V létě ráda plavu, v zimě lyžuji. Nejvíc mě ale baví tancování, kterému jsem se dvanáct let závodně věnovala. * Máte svou štíhlou postavu v genech, nebo je to spíše výsledek těžké dřiny? Geny byly ke mně v tomto případě velice laskavé.

... A ZRODILA SE HVĚZDA

* Čím jste chtěla být jako malá?

Samozřejmě že princezna, potom jsem chtěla tančit, pak být televizní moderátorka.

* Váš největší životní úspěch?

Splnil se mi sen, stala jsem se tím, čím jsem chtěla být jako malá – televizní moderátorkou.

* Co vám v poslední době nejvíce zabírá čas?

Vedle práce v televizi je to škola.

* Umíte relaxovat a jak?

To víte, že umím. Nejraději relaxuji ve svém oblíbeném wellness centru v Praze.

2.3.2009 13:04 | PETRA LAMSCHOVÁ,

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda

Pro komentování článku je nutné být zaregistrován a přihlášen.

 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.