FITweb

Reklama

ZPĚT

Tori Spelling (35)

Pro hvězdy showbyznysu je štíhlá linie nezbytným pracovním nástrojem. Jakmile opustí brány porodnice, doslova se předhánějí v tom, kdo z nich se dostane dřív na původní váhu. Která novopečená maminka zvítězila v závodě o nejrychlejší návrat ke štíhlým křivkám?

Kolik přibrala v těhotenství:

22 kg Jak dlouho hubla: rok Hvězda seriálu Beverly Hills 90210 byla na své mateřství hrdá a při druhém těhotenství pózovala ještě v osmém měsíci v bikinách. Loni v červnu přišel na svět její druhorozený potomek -dcera Stella.

Zdravý jídelníček

Po šestinedělí Tori nadšení z faldíků defi nitivně přešlo, ale dostat se na původní váhu jí trvalo celý rok. Počítat kalorie ji nebaví a není zvyklá držet diety, a tak se snažila sestavit si zdravý jídelníček. K snídani si dávala jogurt s oříšky, k obědu sladké brambory nebo polévku a k večeři zeleninu s masem.

Domácí fitness

Co se cvičení týče, připravila si sestavu zahrnující dřepy, sedy lehy a zvedání činek. Jindy si vyrazila zaběhat s manželem do parku anebo se vydala s celou rodinkou na výlet.„Nechci nechat děti samotné,“ vysvětlovala, proč nechodí do fitcentra. Nakonec dospěla k tomu, že si nebude kvůli hubnutí huntovat zdraví a k přijatelné váze se dopracuje svým tempem.

18.6.2009 15:54 | ILONA LAUŽANSKÁ

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda

Pro komentování článku je nutné být zaregistrován a přihlášen.

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.