FITweb

Reklama

ZPĚT

Změna mi dala šmrnc a jiskru!

I když Pavla vypadá mladší, než ve skutečnosti je, potřebovala trochu probudit svou ženskost. Nechtěla radikální změnu, což jsme respektovali. A stačilo vážně málo, aby před námi stála sebevědomá žena, která se chovala jako profesionální modelka.

VLASY:

Pavla měla před proměnou delší mikádo nevýrazné barvy. Kadeřnice Denisa ze studia Bomton chtěla její účes oživit, proto rovné vlasy hodně prostřihala. Délka se sice nijak výrazně neměnila, ale zkrácení ofi nky dodalo účesu patřičný objem. Pak Denisa vlasy celkově ztmavila do módního odstínu. Pro zjemnění zase přidala do obličejových kontur decentní melír. Na závěr vlasy jen vyfoukala a do konečků vetřela přípravek pro výrazný lesk. Celý účes působil velmi přirozeně, mladistvě a Pavla díky němu neuvěřitelně „prokoukla“.

MAKE-UP:

Vizážistka Dana Pavle doporučila, aby na svou mastnější pleť používala kompaktní pudr. Na zakrytí tmavých kruhů pod očima zase aplikovala rozjasňovač od La Prairie. S žádnými výraznějšími nedostatky pleti se ale Pavla nepotýká, proto klidně může zapomenout na korektor i make-up. O to víc si vyhraje s barevnými stíny. Vizážistka Dana použila olivově zelený odstín, který je velmi trendy a k Pavliným tmavým očím skvěle ladil. Do vnitřního koutku oka zase nanesla zlatobronzový stín, jenž celý vzhled úžasně rozzářil. Pavliny rovné řasy natočila vizážistka kleštičkami a poté aplikovala dvě vrstvy černé řasenky. Na závěr zvýraznila rty přirozeným leskem. Pavla říká: „Do Proměny jsem se rozhodla jít proto, abych si zvedla sebevědomí. V poslední době jsem docela přibrala, a i když se snažím poctivě hubnout, potřebovala jsem nějakou vzpruhu. Česání, líčení a oblečení se mi moc líbilo. Dokonce jsem si užila i focení, ačkoli normálně se před objektivem fotoaparátu necítím moc dobře.“

OBLEČENÍ:

Pavla je sportovní typ, který dává přednost spíše pohodlným kalhotám než sukním a šatům. Stylistka Anna pro ni proto vymyslela sportovně elegantní outfi ty, ve kterých se může cítit příjemně i šik zároveň. První styling na volný čas tvořily modré džíny s rozšířenými nohavicemi, trendy kostkovaný top a lodičky na mírném podpatku. Ačkoli Pavla střevíčky moc nenosí, na focení udělala výjimku a potěšilo ji, jak jí elegantní boty prodloužily siluetu. Zalíbily se jí také výrazné perleťové náušnice, které krásně kontrastovaly s jejím novým účesem.

Druhý styling s košilí a vestou, která patří mezi trendy kousky oblečení už několik let, je vhodný především do práce. Navzdory tomu, že formálnější oblečení není zrovna Pavlin šálek čaje, také v tomto outfi tu se podle svých slov cítila jako ryba ve vodě.

7.12.2009 11:33 | Pavla Maříková

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda

Pro komentování článku je nutné být zaregistrován a přihlášen.

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.