FITweb

ZPĚT

Máme sedm statečných

V sobotu 29. března se všech sedm soutěžících sjelo do ordinace výživového poradce Petra Havlíčka, který si pak se všemi povídal o tom, kolik zhubnout a jakou taktiku zvolit, aby přinesla vytoužený úspěch.

Je to tady, sedmička soutěžících byla vybrána a už má za sebou i první kolo seznamování a testování.

V sobotu 29. března se všech sedm soutěžících sjelo do ordinace výživového poradce Petra Havlíčka, který si pak se všemi povídal o tom, kolik zhubnout a jakou taktiku zvolit, aby přinesla vytoužený úspěch.

A nutno říci, že vše běželo jako po másle. Dámy se sjížděly z celé republiky, i když některé z nich kvůli tomu musely vstávat pořádně brzo. Svůj úděl ale snášely statečně a s humorem. Statečné soutěžící měly také připravené spousty zvídavých otázek. Jenže to my na ně také.

A tak, zatímco si Petr Havlíček zval jednotlivé soutěžící na „pohovory“ a zpovídal je z jejich dietních hříchů, ostatní soutěžící dámy zatím trávily čas příjemným rozhovorem o všem možném a také nezbytným sdělováním dojmů. Jak to tak vypadá, první setkání se nadmíru vydařilo nejen co do atmosféry.

Petr Havlíček každou statečnou vybavil výsledky z jejich konzultace, a dámy tak odjížděly domů spokojené nejméně proto, že se o sobě dozvěděly spoustu nových věcí. Snad k jejich spokojenosti a dobré náladě přispělo i to, že se mohly o své problémy s kily podělit s podobně naladěnými spojenci a navzájem se i podpořit. A podpora fungovala. Nezbývá než doufat, že i nadále bude hubnoucí zápolení probíhat tak příjemně a přátelsky, jako začalo.

na vás budou čekat novinky a zajímavosti nejen ze soutěže, sedmička statečných se s vámi bude dělit o své dojmy a pocity a budete moci sledovat jejich úspěchy a třeba je i porovnat s těmi svými. Tak držte našim sedmi statečným palce.

Text: Jana Přikrylová
Foto: Archiv MF

7.4.2008 10:35 | redakce

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.