FITweb

ZPĚT

31. března, pondělí

Tak jak jsem slíbila, tož i píši nějaké mé poznatky z hubnutí. Na sobotu jsem se těšila a očekávala, že se dozvím, že to ještě není tak hrozné s tím mým složením těla, ale opak byl pravdou, což mě celou cestu vlakem z Prahy do Olomouce nutilo stále se vracet v myšlenkách k proběhlým testům.

Věděla jsem, že má kondice je bídná, ale nějak jsem si to nebrala k srdci, když pak pan Havlíček se tvářil nenadšeně nad mými výsledky, tak mě to dost postrašilo a proto jsem do večera ne a ne na to přestat myslet a přemýšlet, co a jak budu muset začít jinak konat, no jsem velmi zvědavá na jeho výstup v podobě rad a doporučení, který má zpracovat.

Zařekla jsem se, že tedy ani to sladké jíst nebudu, raději vůbec než trochu, protože to je pak velmi blízko zklouznout k tomu sníst toho víc, než bylo původním záměrem. Snažím se jíst zdravě, kupříkladu včera jsem si udělala na oběd lososa (a budu ho jíst ještě tak týden než ho sním :) v římském hrnci se zelinou, co si budu nalhávat, nebylo to nic extra, bez toho mastného, a ta zelenina :( brrr jo raději ji jím čerstvou a to ani tak moc ne… tak snědla jsem jí trochu, aby se neřeklo… to bude opravdu boj!

A taky jsem včera, protože bylo nádherné počasí, oprášila kolo a vyjela do Přerova se podívat, zda mají sporttestr (hodinky na měření tepové frekvence), no nemají, ale aspoň mám důvod další víkend tam zase jet, protože je mají dostat během týdne. Ujela jsem sice jen 20 km, ale bylo to pro mě jako 100 proti tomu protivnému větru, co vál. Takže tak. Ale pořád mám nějak hlad a tak víc piji vodu, abych ho zahnala, jsem zvědavá, kdy přejde ta krize, že mě z pohybu všechno bolí a bez sladkého mám hlad.

Tož tak je to se mnou… Dneska jdu jako tradičně na bodyclass, ale co pan Havlíček, řekl, že pokud se nepotím jak u něj na kole, tak že necvičím efektivně, tak mě to zase vede k myšlence, zda ten bodyclass má cenu, ale jistě že jo, baví mě a každý pohyb je dobrou cestou, nebo ne?

7.4.2008 13:33 | Lenka Růžičková

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.