FITweb

ZPĚT

10. dubna, čtvrtek

Tak je za námi další týden, stejně jako moje spolubojovnice i já jsem po konzultaci s Ing. Havlíčkem začala děsivě shánět měřič tepovky, můžu vám říct, žádný med to teda není, u nás v Děčíně nikde, tak jsem si ho musela nakonec objednat přes net.

Hurááá dnes by na mě měl čekat na poště.

Pro mě týden úspěšností +/-, vůle kolísá, „ďáblík chuťák“ občas vystrčí růžky a musím moc moc odolávat, abych mu nepropadla :(, a v tom jsem ne vždy úspěšná :(, ale na druhou stranu se musím i pochválit, že ty prohřešky nejsou zase až tak dramatické. Tak např. v neděli jsem měla svátek, což v naší rodině vždy znamenalo oslavu, což se rovná tuna chlebíčků, dortíček atd. Razantně jsem jakoukoliv oslavu zakázala, přesto se to neobešlo bez čerstvé, křupavé houstičky k snídani, kterou mi tatínek donesl čerstvou z pekárny (no a odolejte, když je na vás taťka tak hodný:)), poté se ještě do toho rozhodl s mým přítelem oslavit jaro prvním grilováním, to jsem už málem šla do kolen:(, ale ustála jsem to, teda na to, jak malou já mám vůli, tak jo, protože jsem slupla jen půlku drůbežího párku a asi 1/3 hermelínu, tak nevím, jak to berete vy, ale já si říkám, že jsem vlastně ještě dobrá:)))

Od té doby se zase striktně držím:)))

Bohužel tentokrát se nemohu pochlubit váhovým úbytkem, váha zarputile stojí na 100 kg, i když ji každé ráno přemlouvám a přemlouvám:)

Tak snad se to pohne, až si dnes vyzvednu pulsmetr a budu si udržovat frekvenci, při které bych měla spalovat tuky na max., uvidíme.

Tak holky, buďte v mysli se mnou, taky na vás myslím.

10.4.2008 17:23 | Vendula Lodlová

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.