FITweb

ZPĚT

22. dubna, úterý

A je další týden za námi. Proběhlý týden bych raději vymazala ze svých záznamových archů. Má vůle se urvala z otěží a pádila svým směrem k původním zvyklostem.

roběhlý týden bych raději vymazala ze svých záznamových archů. Má vůle se urvala z otěží a pádila svým směrem k původním zvyklostem. Nejsem z toho nadšená, ale stalo se. Užila jsem si zase sladkostí a čokoládek, ne těch hnusných 85%, ale těch úžasných jemných mléčných, no paráda to byla. Až mi z té přemíry tuku bylo zle. Na váze se to také jistě projevilo, ale co už.

Také mě hrozně demotivuje, jak mi už začínají všichni tvrdit, že je vidět pokroky na mé postavě. Nejsem žádná sebekritická osoba, je fakt, že se má postava zlepšila od zimy, kdy jsem vážila své maximum (85 kg), ale prostě takové ty řeči typu: „Ty jsi nějaká pohublá, tak si dej“ nebo „ale ty pořád držíš nějakou dietu, to stejně nemá cenu,“ mě opravdu dovedou povzbudit, abych se akorát naštvala a byla tou protivnou holkou, co drží dietu a je na všechny naštvaná, protože oni mohou mlsat, a já ne. To se pak nemohou divit, že jsem taková, jaká teď poslední dobou jsem – děsná!

Stimuly, co jsem měla při začátku soutěže, již odpadly, a dál se stravuji nezdravým způsobem, takže ačkoliv mám motor v podobě svatebních šatů, které již brzy budu muset vybrat a mé rozměry mi varovně mávají vztyčeným prstem před nosem, tak stejně okolí mě svádí porušovat i svou rádoby dietu.

Takže shrnu-li minulý týden, doufám, že už se nebude opakovat, cvičit jsem cvičila jako vždy v pondělí a čtvrtek ve fitku bodyclass a pilates, pak doma šlapu chvilku na rotopedu, ale bolí mě z něj kolena a funím u toho jak lokomotiva, takže taky moc na něm nevydržím, na bruslích bych jezdila, ale pořád na to není počasí a taky jde asi na mne jarní únava…tak jsem zvědavá, zda příští týden budu moci napsat něco pozitivního, zkusím se příští týden zvážit, třeba mě ten pohled na váhu nezabije….

Tak zdar a sílu přeji holkám, které také poctivě soutěží a snaží se zlepšit svůj pocit ze sebe!

Ahoooj za týden.

22.4.2008 10:35 | Lenka Růžičková

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.