FITweb

ZPĚT

22. dubna, úterý

Krom toho, že jsem na stáži, což pro mě, pro stresaře, je katastrofa, tak jsem den co den lezla na váhu a ona den co den ukazovala to samé!!!!!!!!! HRŮZA!!! Měla jsem depku, tak hroznou, že jediné co jsem chtěla, bylo sníst všechno, co mi přijde pod ruku.

Nazdárek všichni, tak máme za sebou dalších pár dní, a co se mě týká: krize!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Krom toho, že jsem na stáži, což pro mě, pro stresaře, je katastrofa, tak jsem den co den lezla na váhu a ona den co den ukazovala to samé!!!!!!!!! HRŮZA!!! Měla jsem depku, tak hroznou, že jediné co jsem chtěla, bylo sníst všechno, co mi přijde pod ruku. Naštěstí, a to se přiznám, byla vždy v největší krizi doma moje největší podpora - můj přítel, a ten mě vždy zabrzdil, díky bohu vzal svou roli hlídače velice vážně. Kdybych v tu chvíli byla sama doma, sežeru na co přijdu :)

Měla jsem fakt depku, ten pocit, že se ta váha nehne, že už míň jíst nemůžu, a že stejně nehubnu, ty myšlenky, že ze života bez toho jídla nic nemám. Ale v sobotu konečně!!! Váha se umoudřila, přestala mě trápit a ukázala zase o kilo méně, nic nic, a pak celé kilo, super, takže zase trochu energie přibylo.

Také začíná být super, že si toho konečně začali lidé kolem všímat, je super ta věta „Hele Vendy, ty jsi zhubla viď!!!“

Měřič tepovky už mám, tak se snažím. K cvičení se teda musím velice, velice, velice a možná ještě víc nutit, opravdu jsem lenoch, ach jo. Ale hlídám si tepovku, je to teda hrůza, mám doporučenou 140-150/min., což u mě je dost drsný, je to dost pomalé tempo na malou zátěž, takže udržet se v tomhle rozmezí je fakt makačka, inženýr Havlíček asi ví, proč mi to doporučil:)))

Tak prý mám jít cvičit, tak já se řítím převléct a vzhůru na eliptical.

22.4.2008 10:44 | Vendula Lodlová

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.