FITweb

ZPĚT

30. dubna, středa

Tak zas je týden pryč. Tento týden jsem měla fakt slabou vůli. S mamčou jsme si volaly a vzájemně se podporovaly, ale stejně jsem zhřešila. Mamče v pátek přišlo psaní od pana Havlíčka, mě včera, ale teprve dnes jsem si ho vyzvedla.

Teď pročítám, co smím a co ne. A snažím se podle toho si sestavit jídelníček. Mám povoleno jednou týdně sníst co chci, což mě těší. Snažím se pravidelně cvičit, ale minulý týden to moc nešlo. V pondělí a středu jsem do rána do večera v práci, takže bez šance. Takže jsem cvičila v úterý. Ve čtvrtek zase nic, protože bylo výročí školy, kam chodí děti, a měli nacvičené pásmo vystoupení - skončilo to v půl osmé večer. V pátek jsem měla ještě nějaké zařizování a ke cvičení jsem se dostala v neděli. V sobotu jsem byla s dětmi na výletě v muzeu hraček a pak jsme se procházely v Jelením příkopu. No ale stále nám nejezdí výtah, tak alespoň chodím pěšky 7 pater. Tak by ty kila ze mě mohla konečně slézt. Tak vzhůru do boje!!!!

2.5.2008 12:08 | Lenka Chalupecká

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.