FITweb

ZPĚT

5. května, pondělí

Už týden se snažím jíst podle manuálu, který jsem obdržela od pana Havlíčka. Super jsou svačiny, jsou větší, než jsem si je dávala předtím. Trochu mi dělá problém být připravená na další den.

le manuálu, který jsem obdržela od pana Havlíčka. Super jsou svačiny, jsou větší, než jsem si je dávala předtím. Trochu mi dělá problém být připravená na další den (hlavně když ten předešlý byl náročný, pak opravdu nemám chuť vařit si oběd na další den). Zjistila jsem (v manuálu), že jogurty s tukem 0,01 % jsou na nic, a já se s nimi předtím cpala docela dost. Taky jsem si dopřávala mozzarelu, a tu smím teď jen light (8-9 % tuku). Nicméně snažení se vyplácí. V neděli jsem si stoupla na váhu a tam jsem uviděla to, co už dlouho ne - váha ukazovala 76 kg! To mě opravdu potěšilo a je to pro mě další motivace. Neodolala jsem a vyzkoušela jsem si kraťasy, co jsem si koupila loni a nedopla jsem je. Teď už je zapnu! Zakoupila jsem laktobacily a carnitin a ještě musím koupit lecithin. V sobotu jsem hned po ránu běhala v tepové frekvenci, kterou mi stanovil pan Havlíček. Bylo to náročné udržet se 40 minut ve stejném tempu. Takže za týden se opět ozvu. Do boje dámy!

9.5.2008 7:20 | Lenka Chalupecká

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.