FITweb

ZPĚT

5. května, pondělí

To už je zase další týden pryč? To se ani nezdá, jak ten čas běží. Hlavně teď, když jsou ty volné dny, v práci máme na pátky nařízenou dovolenou, tak si užíváme 4 dnů volna a 3 dnů práce, to je pohoda.

Ale ať se počasí chce nebo nechce umoudřit, od zítřka začneme zase řádit ve chmelnici. Užiji si poslední pohodičky na pedikúře a pak dám tělu zabrat. Cvičit chodím pravidelně v pondělí a čtvrtek jako dřív, ale zařadím občas ty brusle nebo rychlou chůzi s hůlkami, protože jsem podle sporttestru zjistila, že je to docela efektivní v mém případě, hlavně další den pak cítím celé tělo, ne jen ty nožky, které musí ťapkat, kam jim poručím, a rychlostí blesku.

Dieta je tak nějak v čudu, ale už zase se krotím. Čarodějnicemi to začalo (selátko na grilu a nějaké ty špízy, mňam, v neděli grilovačka doma, mezi tím rozházený jídelníček s výlety a prací v domácnosti – mytí oken, zahrada). Takže moje jídelní hodiny nějak padly za vlast a jedla jsem docela nepravidelně, na váze to občas bylo i poznat, ale přece ji kvůli tomu nerozbiji, že? Pan Havlíček psal, že se váha může v průběhu dne měnit, takže se není čemu divit, že jeden den vážím o kilo víc a druhý o dvě méně, takže to tak nějak už neprožívám a nedělám z váhy a procesu vážení tragikomedii jak dříve. Co mě zase vyburcovalo, je fakt, že nemám stále vybrané ty svatební šaty. Já se snad budu vdávat v teplákách. Všechno to šijí jen na ty vychrtlé holky, velikosti 36, 38 maximálně 40, někde mají 42, ale na mě, 44/46, to se hodně špatně shání, asi přes sebe přehodím záclonu, sestřenka to sešpendlí a bude róba za 5 minut. Můj přítel říká, že jsem už tím posedlá, svatbou a vším kolem, když on si vybral tak šílenou košili s kravatou, že mě z toho málem odváželi, tak já si teď ani moc vymýšlet nemůžu, jen nechci skončit v letních šatech. V srpnu sice jistě bude horko, ale když už to tak všechno plánuji a vymýšlím, tak snad šaty mi nezkazí náladu. Nejhorší je v tom mém hubnutí, že hubnu stále tam, kde to ani nepotřebuji, na nohách a zadku, ale ten hlavní fald na břichu ne a ne se zmenšit… to si mě měl pan Havlíček změřit na nohou, a ne v pase :(((

Asi vezmu elektrický nůž a provedu liposukci vesnickým způsobem….

takže tak…tož čau příští týden…

9.5.2008 7:27 | Lenka Růžičková

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.