FITweb

ZPĚT

12. května, pondělí

Musím se přiznat, že jsem se polepšila oproti minulému čtyřdennímu volnu, tento prodloužený víkend byl zářným příkladem držení diety i sportu.

Jejda, už je zase pondělí a tím pádem další psaní o mém hubnutí…

Musím se přiznat, že jsem se polepšila oproti minulému čtyřdennímu volnu, tento prodloužený víkend byl zářným příkladem držení diety i sportu. Nejenže jsem od středy makala až do pátku ve chmelu, našla jsem i dostatek síly na to, abych popadla hůlky a vyrazila do okolí, prakticky všechny 4 dny jsem ťapala, a pak i má váha se umoudřila a ukázala o kilo méně, no už bylo na čase :), včera mě ještě můj Raďa honil na kole po všech možných i nemožných „zkratkách“, takže jsem byla docela zmordovaná, víc než z toho mého chození, zvláště když jsem před výletem na kolech byla na hodinku v posilovně.

Velkou motivaci mi dodala má kamarádka Zuzka, s níž jsem si poplkala, sice jen elektronickou formou přes ICQ, ale byla nadšená mou účastí v soutěži a těší se, že to dobře zvládnu. Po čase zase někdo, kdo mi dodal trochu pohonných hmot. Doma už se podnebí uklidnilo, nikomu už nevadí, že jím samá zdravá jídla a neholduji nyní salámům, paštikám apod., jak tomu bylo dříve, prostě a jasně rezignovali a už mi nic nevnucují. Mamka už taky přestává přede mnou šustit papírky od bonbónů či čokoládek. Sama už si sehnala kostýmek na mou svatbu, tak je v klidu, že už se do něj vejde :) a tak si myslí, že nemusí nic omezovat, hlavně to své mlsání, jednou ji z toho klepne pepka. To já ještě s tím sladkým bojuji pořád, prostě to nejde, omezit jej úplně a dát si jeden čtvereček, to akorát člověka nabudí a honí jej pak mlsná ještě víc. Tož v tomhle teda hřeším.

O víkendu jsem si pročetla všechny deníčky ostatních 6 statečných. Docela ráda bych si s holkama více popovídala o jejich úspěších a snahách, jídelníčku aj., tak jsem chtěla navrhnout komunikaci přes ICQ, pokud má někdo s holek zájem, mé číslo je: 447443054 a jméno: Mandarinka. Byla bych ráda za bližší motivující komunikaci, nemůžu se totiž vždycky dočkat než se tu objeví další články od ostatních. Taky mě to nedalo a jak jsem se pročetla články, že si holky nakoupily všechny doporučené doplňky stravy, tak i já jsem nakonec polevila a znovu hledala na internetu články o L-karnitinu a nějaké účinky má v případě sportovního vyžití hubnoucího, což u mne nebude problém, a proto jsem tedy povolila uzdu své peněžence a objednala laktobacily, carnitin a taky lecitin, třeba mi to bude lépe myslet, což by se mi konec konců hodilo, mám teď hodně učení v rámci seberealizace…

Tak uvidíme jak to půjde, už nám moc času nezbývá, sluníčko se hlásí o slovo… tak holky do toho!!!! Zas za týden ahojda.

14.5.2008 16:28 | Lenka Růžičková

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.