FITweb

ZPĚT

12. května, pondělí

Tak nevím, nevím, moje „rozežrání“ trvá, nevím jak ho zastavit, a tak jak jsem si plánovala pohyb venku a uklidňovala se, že až bude venku hezky bude to hned jiný, že ten pohyb půjde sám, tak to nějak nepřichází:)

Ne že bych doma seděla jak pecivál, to ne, ale ke klasické pohybové aktivitě mám tedy daleko:(

Je zajímavé, že si vždycky nějak vysvětlím, proč kolo, plavání, stepy odložit ještě na zítřek, že zahrada mezitím asi uteče, doma prach zmizí sám…

Takže celý ten uplynulý týden jsem sice stále něco dělala, ale zpětně bylo cvičení jen ve středu:)

S tím jídlem je to taky hrůza, mám opět pořád hlad, tedy přesněji řečeno, ne že by mi kručelo v břiše, ale pořád na něco chuť:)

Jako veliké pozitivum ale musím říci, že už jsem si odvykla jíst pečivo, které bylo v mém stravování vždy prakticky ke každému jídlu, takže když teď třeba uzobnu něco z lednice tak bud bez ničeho nebo prostě s paprikou, a fakt jsem si zvykla na zeleninu, ona se vážně dá jíst:)

Tak třeba nyní jsem si k obědu udělala zeleninový salát s tuňákem a fakt jsem si pochutnala.

Když jsem u toho tuňáka, asi jsem se na něm stala závislá, zamilovala jsem se do kvalitních tuňákových salátů a jedla bych je nejlépe denně, ale ta cena, brrr. Tak improvizuju sama a dneska se oběd fakt povedl.

Nicméně i přes tato pozitiva v mém stravování váha už opět stojí, tak doufám, že efekt se dostaví zase za pár dní. Třeba se ještě aklimatizuju:))))

Papa a držme se

P. S.: Leni, s těmi šaty držím moc a moc palce!

Taky mě to čeká a je to fakt hrůza!!! V mém okolí mají ve všech salónech taky max. 42 a dál ani ťuk. Doufám, že nám je pak ukážeš, jsem moc zvědavá:)

14.5.2008 16:32 | Vendula Lodlová

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.