FITweb

ZPĚT

Amputivní dieta aneb čtení na vlastní riziko

O některých dietách si lze pomyslet jen jedno. Že jejich tvůrci to ve skutečnosti nemyslí vážně. Totiž, existují diety a dietní pomůcky, které jsou jakoby vyvinuté pro smích anebo pro pláč – podle toho, z kterého úhlu pohledu se na ně díváte.

O některých dietách si lze pomyslet jen jedno. Že jejich tvůrci to ve skutečnosti nemyslí vážně. Totiž, existují diety a dietní pomůcky, které jsou jakoby vyvinuté pro smích anebo pro pláč – podle toho, z kterého úhlu pohledu se na ně díváte.

My ženy jsme však ve většině takových případů prozíravé a podobným nesmyslům nenaletíme. Práci nedáme třeba vidličce se semaforem, která červeně zabliká, když máme dost, nebo třeba inteligentním hodinkám, které vydávají kvílivý zvuk, když to s jídlem přeháníme. V každé případě pro pobavení jsou takovéto informace celkem fajn. Přinášíme vám proto jednu z diet, která obletěla svět. Její název je amputivní dieta. Je určená všem ženám, které potřebují OKAMŽITĚ shodit nějaké to kilo anebo pro ženy lpící na každém dekagramu. Jedná se o speciální dietu vyvinutou dietoložkou Keeshou Masovou, kterou do vývrtky vytáčely klientky s požadavky zhubnout na postavu supermodelky v průběhu několika dní. Takže, jestli toužíte shodit i poslední dekagramy směle do toho! Ale nezapomínejte, jdete do toho na vlastní riziko:

ostříhejte si všech 40 nehtů – max. 29 gramů

ostříhejte si vlasy – max. 170 gramů

ostříhejte si všechny vlasy – max. 340 gramů

dejte si odstranit bradavice – max. 30 gramů

dejte si k snídani projímadlo – max. 1300 gramů

absolvujte střevní sprchu – max. 2000 gramů

zaběhněte maratón, ale minimálně při 30 stupních Celsia – 1500 gramů

amputujte si jednu ruku – cca 11 000 gramů (bez jojo efektu)

amputujte si i jednu nohu – cca 20 000 gramů (také bez jojo efektu)

neoblékejte se – max. 1000 gramů

celý den nepijte – max. 1500 gramů

celý den nejezte – max. 1300 gramů

nenoste spodní prádlo – max. 300 gramů, ale pozor, v případě bombarďáků víc

darujte ledvinu – 1500 gramů

dejte si zmenšit prsa – asi 7000 gramů

když dodržíte všechny body, máte šanci zhubnout téměř 49 kilogramů (48 969 gramů).

P.S. Doporučujeme zůstat věrné našim tipům, v DIETĚ, případně na nejbližší ironickou poznámku své kolegyně o tom, zda jste náhodou nezhubla, s úsměvem odpovědět: „Ano, 29 gramů, ostříhala jsem si totiž nehty.“

23.5.2008 1:00 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.