FITweb

ZPĚT

22. května, čtvrtek

V jídle se snažím omezovat a jíst méně a zdravěji, ale přece jen mi občas ta pusa ujede a sním něco, za co byste mě nepochválili. A nejhorší je na tom to, že toho sním klidně tři kila.

Tak zase po dlouhé době vám píši, co se se mnou děje. No, řeknu vám, že za poslední 3 týdny se toho stalo habaděj. Byla jsem týden na chmelové brigádě. Už první večer jsem zavřela oči a viděla před sebou drátky a omotávající se rostlinky. Každý den jsme byli 8 hodin na poli a vraceli jsme se upocení, špinaví a spálení od sluníčka. Ale za to tam byla docela zábava. Každý večer procházky a po objevení úžasného místečka u Vltavy jsme každý den chodili vysedávat tam a říkali si všechny možné smysly i nesmysly. Zároveň ve škole se mi podařilo napsat při jednom dni, kdy jsme se svou spolužačkou byly absolutně vygumované, test s odpověďmi, které jen tak někdo nezažil. Ale nějak jsme to nedomyslely a netušily, že z toho paní profesorka udělá takové drama. Takže mám kvalitní dvojku… bohužel z chování. A to jsem jinak docela dobrá žákyně. :o) No, moje váhové úbytky, které vás jistě zajímají, jsou v podstatě nulové. :o( Přece jen je ta moje vůle schována tak, že ji ani já nedokážu pořádně vyhrabat. V jídle se snažím omezovat a jíst méně a zdravěji, ale přece jen mi občas ta pusa ujede a sním něco, za co byste mě nepochválili. A nejhorší je na tom to, že toho sním klidně tři kila. Jak já se za sebe „stydím“. Obdivuji své spolubojovnice, které na léto již budou mít nějaké to kilo dole. Avšak není všem dnům a nadějím konec, a tak se ještě pokusím na sobě zapracovat. Prosím, držte mi palce, ať to zvládnu.

25.5.2008 21:18 | Magdaléna Bínová

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.