FITweb

ZPĚT

22. května, čtvrtek

S obavami jsem si včera stoupala na váhu, měla jsem strach, kolik jsem nabrala zpět, když jsem se stravovala tak všelijak a nehýbala. A světe div se, nepřibrala jsem ani deko, dokonce jsem půl kila shodila.

Ahoj spolubojovnice (i spolubojovníci),

tak nějak jsem svou stravu a pohyb posledních 10 dní zanedbávala, a to hlavně kvůli zkouškám ve škole. V pondělí jsem měla poslední dvě a obě jsem zvládla za dvě. Takže teď se zas můžu plně věnovat svému hubnutí. S obavami jsem si včera stoupala na váhu, měla jsem strach, kolik jsem nabrala zpět, když jsem se stravovala tak všelijak a nehýbala. A světe div se, nepřibrala jsem ani deko, dokonce jsem půl kila shodila. To se mi tedy ulevilo.

Doufám, že přestane pršet, abych mohla jít o víkendu běhat, už se na to těším. V sobotu to bude nápor na mé sebeovládání, babi slaví 70 let. A svatba mé nejmladší sestry se blíží, tak potřebuju ještě nějaké to kilčo dostat dolů. Zdravím tímto ostatní statečné a přeji jim hodně pevnou vůli. Tak jako Lenka se vždy těším na novinky na webu a ráda si čtu, co píšou ostatní. ICQ nemám, ale řeknu si manželovi, aby mi ho nainstaloval do počítače a určitě pokecáme. Taky mi chybí vzájemná podpora - ještě že mám alespoň mamču. Už se vrátila z dovolené, tak si zas mailujem a telefonujem. Ty účty pak stojí za to.

Takže vzhůru do boje!

25.5.2008 21:24 | Lenka Chalupecká

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.