FITweb

ZPĚT

22. května, čtvrtek

Jak teď byly ty svátky, tak nám odpadlo 2x za sebou cvičení... říkala jsem si, že to vykompenzuju jízdou na kole.. byly jsme pozvaní ke známým na chatu na grilování.

Zdravím vás, mé spolubojovnice:)

Tak už je to další týden, to to letí:)

Jak teď byly ty svátky, tak nám odpadlo 2x za sebou cvičení… říkala jsem si, že to vykompenzuju jízdou na kole.. byly jsme pozvaní ke známým na chatu na grilování. Přítel jel se známým na kole už z Plzně a já si domluvila hlídání u našich, odvezla malou, sedla na kolo a vyjela od našich, bylo pozdní odpoledne, říkala jsem si, dojedu ke známým na chatu, dám si nějakou grilovanou mňamku (klidně i dvě a víc mňamek… chtěla jsem si udělat den, kdy můžu sníst na co mám chuť v množství, jaké chci:) - tento den se mi zdá jako dobrý nápad:))) a pak to otočím a pojedu zpátky k našim:)

S tímto plánem jsem vyjela…řekla sem si, že pojedu zkratkou… no zkratka se ukázala jako zajížďka, nakonec jsem ujela 21 km. Když jsem dorazila ke známým… k mému údivu na mě zbylo jen jedno menší masíčko.. ostatní bylo sprostě sežráno:1))

ráno jsem se probudila a místo snídaně jsem si řekla, že zkusim, jaké to je, sportovat na lačno…….

Nasedla jsem na kolo a hnala domů, vzala jsem to jinudy než ten den předtím, ale stejně jsem zase najela přes 20 km… naštěstí běs z toho, že Anička už je minimálně 2 hodiny vzhůru a že určitě pěkně zlobí, mě hnal dopředu, že jsem nakonec zvládla těch dvacet km za hodinu a něco… to je docela fajn…

Jakmile jsem dojela, myslela jsem si, že omdlím… opravdu, sport po ránu na lačno asi není nic pro mě:))) Já když se nenajím nejpozději hodinu po probuzení, začíná se mi dělat mdlo.. a prostě musím si udělat něco k jídlu.

Takže jako zkušenost dobrý, akorát asi už to opakovat nebudu a radši budu sportovat jen odpoledne a večer, i když to ranní sportování má asi taky něco do sebe.

Jinak stoupla jsem si na váhu a mám něco kolem 3 kilo dole… není to špatný, ale jde to pomalu.. na oblečení to je trochu vidět, rifle už mi nejsou tak upnutý a pásek jsem posunula o jednu dírku.

takže se mějte fajn, a hubnutí zdar:)

1) a dva plátky celozrnného chleba… takže jsem vlastně ani neměla možnost sníst všechno, na co mám chuť:) no jo, vše špatné je pro něco dobré… Dala jsem si teda alespoň nějaký oříšky + sklenku vína. Najednou začalo pršet, což mi překazilo plán vrátit se večer k našim. Takže jsem tam musela přespat. Jídelní plánek jsem s sebou neměla, ale všechny „suplementy“ naštěstí ano, dala jsem si je do malé krabičky, kdyby náhodou:

25.5.2008 21:38 | Eva Dvořáková

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.