FITweb

ZPĚT

26. května, pondělí

Tak zas je týden pryč. A tento byl náročný na svody. Ve čtvrtek jsme slavili manželovy narozeniny a jeho úspěšně složenou zkoušku. Takže jsem si dala červené víno - což bych neměla - ale řekla jsem si, že pro jednou se nic nestane.

Ahoj,

tak zas je týden pryč. A tento byl náročný na svody. Ve čtvrtek jsme slavili manželovy narozeniny a jeho úspěšně složenou zkoušku. Takže jsem si dala červené víno - což bych neměla - ale řekla jsem si, že pro jednou se nic nestane. V pátek jsem měla sraz se spolužáky ze základky - dala jsem si 4 deci bílého a hodně neperlivé vody - bylo to super. Scházíme se několikrát do roka, ale já jsem nebyla na srazu asi dva roky. Vždycky do toho něco vlezlo.

No a v sobotu oslava babiččiných narozenin - 70tiny! No, to byla legrace. Ten úúúúžasný dortíček, to jsem neodolala a ždibííínek jsem si dala, byl na něm marcipán a ten fakt miluju. Trošku máminýho guláše s rýží a se zeleninou, a šunka se sýrem a kouskem celozrnného pečiva. A rozlévalo se moje oblíbené růůůůžové vínééééčko, a to tedy bylo výborné! Takže jsem si zahřešila.

Nicméně jsem i sportovala. Čtvrtek byl ve znamení hopsání (aerobic) a posilování. V sobotu jsem byla běhat hned po ránu. V neděli běh (už ne hned po ránu, to jsem se nemohla vykopat z postele) a odpoledne posilování. Dnes jsem si stoupla na váhu a nějaký úbytek tam byl. Tak doufám, že vydrží. Tento týden jsem pevně rozhodnutá se do toho pěkně obout. Kromě dneška, to jsem v práci až do šesti a než dojedu domů, tak to chvilku trvá, a zítra mají děti třídní schůzku ohledně školy v přírodě. Ale hned ve středu jdu běhat.

Leni, mám radost, že jsi objevila svatební šaty, které se ti líbí. A těším se, až se všechny uvidíme!

26.5.2008 16:23 | Lenka Chalupecká

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.