FITweb

ZPĚT

26. května, pondělí

Teda kdyby ta kila ubývala jako dny v soutěži, už bych byla k nepoznání! Včera jsem si doma vymezila čas a pročetla všechny články od mých spolubojovnic na internetu. Abych pravdu řekla, zase mě to uvedlo do mírné depky.

Zdravím všechny mé spolubojovníky v hubnutí,

teda kdyby ta kila ubývala jako dny v soutěži, už bych byla k nepoznání! Včera jsem si doma vymezila čas a pročetla všechny články od mých spolubojovnic na internetu. Abych pravdu řekla, zase mě to uvedlo do mírné depky. Můj Ráďa mi řekl, ať se na soutěž vykašlu a raději jdu na svatbu svých přátel, kterou musím obětovat za setkání s panem Havlíčkem před koncem soutěže, mamka mi celý víkend podstrojovala pod nos samé sladkosti a čokoládičky, a to se hrozně těžko odolává. Pak si ještě člověk přečte, jak to ostatním pěkně jde, a jsem se silami v koncích. Dnes mě ale povzbudila kamarádka, doporučila mi omotat si kobercovou pásku kolem hlavy přes ústa tak natřikrát, abych neměla možnost do sebe cpát stále to sladké. Nevím, co by si o mě řekli lidé navštěvující náš úřad :-)

Přece jen jsem se nevzdala a chci být na vyhodnocení s hlavou vztyčenou. Byla jsem v pátek běhat a na túru, holt jsem musela obejít ty mé oblíbené polní cesty a jít po asfaltovém povrchu, takže jsem místo 40 minut šla 60 minut, ale zadek a nohy mě bolely jako bych šla 120 minut. O víkendu jsme zase trčely ve chmelu, takže tradiční cvičení celého těla včetně mezičasu, který mamka odpočívá spánkem – já běhala po zahradě se sekačkou. Opravdu už by mělo někoho napadnout vymyslet omezovač růstu trávy, protože mi připadne, že nedělám nic jiného o sobotách a nedělích, než že drancuji trávník před domem, za domem a okolo něj celkově. Včera jsem už byla tak „kaput“, že jsem si odpoledne na chvilku lehla, a co jsem slyšela? Jak ostatní sousedi zkrášlují své trávníky sekačkami a křovinořezy! Hrůůůza! To už člověk nemá ani chvilku klidu – to samé si jistě říkali v sobotu o mém zápasení s přerostlou trávou…

Dneska jdu do bodyclassu, takže snad si konečně řádně zacvičím a uvolním své bolavé svaly. Už se nemůžu dočkat nového čísla časopisu Dieta. Včera jsem ještě dočetla poslední článek, pro mě nejzajímavější o Éčkách v potravinách, ovšem váhový úbytek jsem nezaznamenala. Spíš jak jsem minulý týden vychválila svou digitální váhu a její digitální mozek, tentokrát mě pěkně zklamala, zase se posunula jiným směrem než bych si přála… čímž mi dopomohla k zvýšení večerní depky po přečtení článků z internetu.

No snad příští týden budu mít pozitivněji naladěný článek…a nebo jinou digitální váhu :-)

Mějte se krásně, Leňa

26.5.2008 16:27 | Lenka Růžičková

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.