FITweb

ZPĚT

2. června, pondělí

Tak od poslední pochvaly se musím přiznat, že opět prakticky žádný pohyb, jsem prostě příšernej lenoch, ach jo:( Nevíte někdo, jak to překonat? Já se fakt nemůžu k ničemu dokopat:((((((((

Ahoj všichni,

ten čas strašně letí a do konce soutěže nám zbývá už jen 14 dní.

Ani jsem nečekala, že to takhle poletí.

Tak od poslední pochvaly se musím přiznat, že opět prakticky žádný pohyb, jsem prostě příšernej lenoch, ach jo:( Nevíte někdo, jak to překonat? Já se fakt nemůžu k ničemu dokopat:1)))))

Ale musím říct, že jsem na sebe pyšná, tak to fakt nehrotím, cítím se o moc lépe, tak si říkám, jen vydržet, ono to zase půjde, hlavní je, abych zase nezačla přibírat, to už prostě nechci.

Pozitivní je, že už mám opravdu jídlo zažité a ani nemám chuť na věci, kterými jsem se cpala. Je pravda, že já jsem typ člověka, který si klidně odpustí sladký, to mi nedělá vůbec problém, ale zase neodolám třeba chlebíčku, no tak jsem se teď zařekla, že když si ho dám, omezím místo toho něco jiného a bude, jen hlavně ne už zpátky to pojídání jídel tohoto typu jen tak mimo, to už prostě nesmím!

Tak holky, zatnem zuby, budem se překonávat a za 14 dní se strašně moc těším

1) (((((( To si většinou raději odpustím něco k jídlu:( Máme doma nové koťátko, je to boží drobeček a je s ním strašná sranda, tak pořád jenom pozorujem, co dělá a sedíme a koukáme a sedíme a koukáme…. Jinak váha se drží, sem tam půl kilo dole, poté zase zpět, asi jak si dojdu na velkou:

3.6.2008 12:58 | Helena Málková

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.