FITweb

ZPĚT

2. června, pondělí

Čtu všechny vaše příspěvky a musím říct, že jsem na tom podobně:) Taky mám sem tam nějaký ten hřích... hlavně minulý týden - to byl týden oslav:) Snažím se držet jídelníčku a když náhodou ujedu, ošidím se trochu u jiného jídla, takže váha nahoru nejde, ale dolů jde hodně pomalu...

Zdravím vás, holky spolubojovnice:)

už jsem skoro ztratila motivaci, ale pak jsem byla na kosmetice, a paní kosmetička, co mě skoro dva měsíce neviděla, tak mi řekla, že jsem hodně zhubla, že je to vidět hlavně na postavě že mám menší břicho a zadek, a to jsem se jí neptala a o soutěži neví, to ví jen moji blízcí:):) Hrozně mě to povzbudilo, a tak jsem zase dostala chuť do toho hubnutí:)

Jinak teď na mě čeká jedna z největších nástrah: o víkendu bude u nás pouť a naše mamina dělá výborný koláče… a ty teda rozhodně nejsou dietní:))) tak nevím nevím, ale dopředu si myslím, že se neudržím… k tomu bude ještě svíčková ….mňam:)

S malou Aničkou jsem byla tenhle týden 2x v zoo, koupily jsme si permanentku, takže tam budeme chodit častěji, ji to tam hrozně baví, vydrží koukat na zvířátka i několik hodin, a já to beru jako relax a procházku, sice ne rychlou chůzí, ale když připočtu to zvedání skoro u každého výběhu, ale lépe viděla, tak je to skoro jako posilovna:)

Držím vám všem palce, ať vám jde hubnutí:) Wendy gratuluju k 10 kg úbytku!! a Lence k tomu, že si vybrala šaty:) už se těším na fotky ze svatby:)

Mějte se krásně a příští týden v Praze :)

5.6.2008 15:24 | Eva Dvořáková

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.