FITweb

ZPĚT

PONDĚLÍ 23.3.2009

„V úterý, jsem obdržela jídelníček. Zpočátku jsem se v něm trošinku ztrácela, ale postupně se mi začíná dostávat pod kůži ;o) Snažím se sestavovat si jídla podle doporučení pana Havlíčka, i když někdy je to docela těžké.

Začátky ale bývají obtížné, ne? O to větší radost pak budu mít, když to zvládnu. Dneska se chystám udělat si na oběd kuřecí prsa na zázvoru s kari rýží podle receptu z časopisu Dieta. Vždy, když si sama něco ukuchtím a pak mi to chutná, mám z toho hroznou radost a dobrý pocit, že přece jen nejsem tak levá :o)))

Musím se také přiznat, že občas ňuknu na internetové stránky a zajedu se podívat, co si čtenářky myslí o výběru 7 statečných. Když jsem si přečetla první příspěvky, měla jsem divný pocit. Říkala jsem si, že mezi 7 statečných nepatřím a že jsem zabrala místo někomu, kdo hubnout potřebuje více než já, kdo je postavově mnohem silnější. Pak jsem si ale řekla dost. Vaše soutěž přece není o tom, kdo zhubne nejvíce kil, ale jde o to změnit svůj životní styl, své stravovací návyky, své myšlení? Pro mne bude největší odměnou, když skutečně změním svůj život, kdy díky vyvážené životosprávě budu zdravější, budu mít více energie. Vše ostatní pak bude jen příjemný bonus.

V rámci této změny jsem si koupila novou knížku Komplexní výživa, abych měla lepší přehled o tom, jak mé tělíčko funguje a co vše potřebuje k tomu, aby vůbec fungovat mohlo. Byla jsem překvapená, jak všechno se vším souvisí. Také mě nyní zaujal článek v časopise Moje Psychologie Jarní úklid v duši. Tak se tento týden chystám uklízet :o)) Moc ráda bych pak také zašla na hodinu BOSU. Ještě nikdy jsem bosu necvičila, tak jsem zvědavá, jaké to bude. Snad se mi to podaří tam dostat.“

1.4.2009 11:09 | redakce

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.