FITweb

ZPĚT

PONDĚLÍ 23.3.2009

Tak už mám za sebou 14 dní. Myslím, že na váze se zatím nic neprojevilo, ale začali mi padat prstýnky z prstů a za celou tu dobu jsem neměla žádné pocity přejedení, nadýmání ani překyselení žaludku, což se mi předtím stávalo.

„Dobrý den,

V neděli jsem si dala doporučovaný den kdy si dám od diety úplné volno. Akorát se mi to hodilo - moje dcera, já i maminka jsme měli v jednom týdnu narozeniny. Tak jsme oslavu uspořádali v neděli. Hlavní jídla jsem měla pořád dle Stravovacího plánu - dietní, ale ke svačině jsem si dopřála dort a k odpolední bonbony z bonboniery, ňam ňam ! ( Pane Havlíček promiňte :-)) ) A taky mi přišly poštou čaje Slim program od Jemči na podporu k vysněné váze. Pořádně jsem je prostudovala a složení kopřiva, zelený čaj, Pu-erh a maté atd. jsou čaje které mám ráda. Tak už se moc těším a dnes si uvařím první čajík. Akorát se zatím pořád peru s časem - kdy si jít zacvičit a kdy zrovna jíst. Nejde mi to nějak skloubit dohromady, všechno vtěsnat do jednoho odpoledne. Snad mi pan Havlíček poradí.“

1.4.2009 11:47 | redakce

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.