FITweb

ZPĚT

PONDĚLÍ 23.3.2009

„Včera jsem obdržela doporučenou zásilku-výživový program od Ing.Havlíčka, který jsem už toužebně očekávala. Jak jemu, tak Diete, patří můj obrovský dík! Jsem velmi šťastná, že jste mě zařadili do soutěže, protože, přiznám se Vám, že jsem si nemyslela, že bych mohla být vybrána mezi Sedm statečných.

Měla jsem opravdu hodně mindráků a negativních pocitů méněcennosti, ale to vše se změnilo jako mávnutí kouzelným proutkem…Jsem šíleně motivovaná naučit se zdravému způsobu života, zdravé životosprávě…. Jsem od začátku soutěže jako vyměněná a nabitá energií, ale zároveň i nádherně zklidněná, jako kdyby ze mne spadl veškerý stres!

Jen kdybyste viděli ten můj hotový blázinec v práci, který trval pěknou kupu let, vlastně od roku 1992, kdy jsem začala prodávat v mém prvním vlastním novinovém stánku. Moje pracovní doba byla, a to fakt nelžu: Pondělí až pátek - 4.00 - 19.00, sobota 5.00-12.00, neděle 8.00-16.00. A tak neustále dokola. Tuto prac. dobu jsem si určila sama z vlastní vůle, protože jsem považovala za nejdůležitější způsob, jak si získat zákazníky, to, že jim budu téměř nepřetržitě poskytovat mé služby. To se mi také podařilo, ale za cenu naprostého vyčerpání/vyhoření/ organismu v průběhu několika let. Vůbec jsem nemyslela na to, mě tento způsob života, v němž bylo jen velmi málo místa k odpočinku a relaxaci, naprosto vyčerpá! Byla jsem neustále v pracovním stresu, který jsem „potlačovala“ navíc nezdravým stravováním, no a v důsledku toho šla kilečka pomalu nahoru, ale abych to zkrátila - nebýt Diety, byla by ze mě zanedlouho pořádná „bedna kytu“….fuj….

Ale v současnosti se cítím opravdu fajn, začala jsem po delší době opět sportovat, což mě velmi baví. Občas zajdu na hodinu plavání, aerobiku, cizí mi není ani posilovna…

Co se stravovacího režimu týká, považuji za prioritní v mém případě dodržovat především pravidelné intervaly mezi jednotlivými jídly a také si hlídat množství. Do dnešního dne jsem zhubla 2 kg, což se mi zdá docela málo a tak jsem si řekla, že se snad ani vážit nebudu, abych se zbytečně nestresovala….

Jinak mi rodina fandí. Přítel se tváří spokojeně a je rád, že jsem „do toho šla“.

Tak zatím pa a brzy nashle!“

1.4.2009 11:51 | redakce

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.