FITweb

ZPĚT

ČTVRTEK 2.4.2009

Dodržovat stravovací plán se mi celkem daří, jen jednu chvíli mi připadalo že mi nějak dochází nápady na jídla. Jelikož počasí moc pobytu venku nepřeje, vydolovala jsem z půdy krabici s časopisama Dieta, které shromažďuji již asi 2 roky a hledala inspirace.

Dobrý den,

dodržovat stravovací plán se mi celkem daří, jen jednu chvíli mi připadalo že mi nějak dochází nápady na jídla. Jelikož počasí moc pobytu venku nepřeje, vydolovala jsem z půdy krabici s časopisama Dieta, které shromažďuji již asi 2 roky a hledala inspirace. Ani jsem netušila co najdu úžasných receptů. Manžel s dětmi naštěstí nejsou co se jídla týče konzervativní a nevyžadují jen typickou českou kuchyni a tak jsem se s radostí pustila do plánování jídel na celý týden. A první úspěchy se dostavily. Byla jsem překvapená jak i moje zmlsané děti uvítali novinky. Takže konečně vědí jak chutná lilek i třeba koriandr.

A pro mě je taky povzbuzující že si nemusím vařit jen pro sebe.S pozdravem


Martina Nováková

2.4.2009 16:30 | redakce

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.