FITweb

ZPĚT

ČTVRTEK 2.4.2009

I minulý týden mi v souvislosti s mým hubnutím a zdravým stravováním přinesl mnohá překvapení. Nejvíc mě zatím pořád udivuje, že se nedostavila žádná krize. Opravdu nehladovím, ani mě nijak zvlášť netrápí chutě, a to dokonce ani chuť na sladké, bez kterého jsem se dřív neobešla.

A máme tu zase úterý, tentokrát 24.3.

Ne, že by mě to tu nelákalo - hlavně v supermarketech, které jsou přeplněné sladkostmi a dobrotami všeho druhu - ale bez problému si to umím odepřít. Moje motivace je pořád silná, tak uvidíme, co bude za měsíc.:-)

Pomalu se začínám orientovat i v nákupu potravin a dneska se mi dokonce podařilo na oběd si ukrojit přesně 120 g kuřecího masa, takže se ze mně stává profík.:-)Zvládám i to, že mám pocit, že buď o jídle přemýšlím, nebo jídlo nakupuji, nebo si ho připravuji, nebo ho jím.

Jediný problém mám zatím se stravováním mimo domov, což občas musím díky své práci absolvovat. Zjistila jsem ale, že i ve většině restaurací se dá vybrat. Jen je potřeba se dobře zeptat, co všechno dané jídlo obsahuje. V pondělí jsem si například objednala vepřovou panenku na pepři s bramborem, ale bohužel jsem netušila, že mi ji přinesou celou utopenou ve smetanové omáčce. Poučení pro příště…

Ještě krátce o tom, co dělám pro své zlenivělé tělo. Zašla jsem se přihlásit do centra pro formování postavy a zahájila jsem měsíční intenzivní cvičební kůru sestávající ze cvičení na strojích, v kombinaci s masáží proti celulitidě a se cvičením pomocí přístroje Vacushape, který by mi měl pomoci zmenšit objem boků. Navíc jsme se s kamarádkou domluvily a chystáme se začít s Nordic Walkingem. Takže špeky třeste se!

Nakonec opět dobrá zpráva. Moje váha už třetí den hlásí o 2,5 kg méně, tak jen doufám, že to bylo 2,5 kg tuku a ne svalů.Hezký den!

2.4.2009 16:32 | redakce

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.