FITweb

ZPĚT

PÁTEK 10.4.2009

I když ještě celý týden neskončil, nádherná sobota a neděle před námi, napíšu i tak pár slov o tomto týdnu. Pořád jsem čekala nějakou krizi, neboť sladký miluju nadevše a tvořilo tak 2/3 celodenního příjmu potravy, tak zatím se žádná nedostavila, ale pořád musím napsat zatím !.

Tak Vás všechny po týdnu zase zdravím.

Je to asi taky i tím, že pak když mám jeden den v týdnu povoleno ,, obžérství“ - úžasný výraz :-)))), tak opravdu si dopřeju něco sladce lepšího a klidně dražšího a užiju si to :-P .

V době oběda v týdnu chodíme s koleginěmi do restaurace a ještě se mi nestalo že by se nedalo vybrat. Holky se sice rozplývají třeba nad bramboráčkama či kuřecím mase ve smatanovonivové omáčce, ale i to mi kupodivu nevadí a vychutnám si svou dietnější variantu.

Nevím jak to mají ostatní holky, Monča psala 2,5 kg dole; Aneta 6,5 ( obdivuji jí, ale na jednu stranu se mi to za 14 dní zdá moc ) no já mám ,, pouhé 2 kg dole“ , ale spíš je radost nad tím že mám více energie, nejsem k večeru po celém dni tolik unavená a i nálada je po celý den skvělá ( no ono to sluníčko tomu taky teď dost pomáhá po celý tý chmurný zimě ).

Jo a zítra razíme celá rodinka na Matějskou pouť, já už jsem si naplánovala celozrnou bagetku se salátkem, rajčátkem a tvrdým sýrem a zbytek rodiny ať si klidně tu grilovanou klobásku dá, ke svačině si dám musli tyčinku s jablíčkem a oni ať jsou klidně celý zapatlaný od cukrový vaty - mě to bude úplně fuk :-)).

S pozdravem

Martina

14.4.2009 10:46 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.