FITweb

ZPĚT

PÁTEK 10.4.2009

..tak se mi podařilo zhubnout 3 kg, jsem za ně moc ráda a moc mě to potěšilo, když jsem na váhu stoupla a uviděla rovných 79kg. Jinak už od začátku soutěže na sobe pracuji a díky tomu, že v ní jsem, jsem se naučila jednu z nejdůležitějších věcí: vypít 2-3 litry tekutin denně.

Milá Dieto,

tak se mi podařilo zhubnout 3 kg, jsem za ně moc ráda a moc mě to potěšilo, když jsem na váhu stoupla a uviděla rovných 79kg. Jinak už od začátku soutěže na sobe pracuji a díky tomu, že v ní jsem, jsem se naučila jednu z nejdůležitějších věcí: vypít 2-3 litry tekutin denně. Od té doby co se snažím zhubnout se mi tohle ještě nepodařilo a je to pro mě opravdu velký úspěch. Taky stále odolávám coca-cole, kofole a musím se přiznat,že mi už vůbec nechybí. Taky jsem se naučila každý den jíst maso, hlavně ryby kvůli štítné žláze, kterou mám na hranici. Snažím se vše dodržovat podle jídelníčku pána Havlíčka. Naučila jsem se jíst naposled 3-4 hodiny večer před spaním a to je pro mě taky velký úspěch. Samozřejmě se taky věnuji sportu. Oblíbila jsem si spinning, ale můj největší krok, který jsem díky téhle soutěži udělala a který jsem už dávno chtěla udělat - mám osobní trenérku. Mám strašně ráda posilování a moc ráda do posilovny chodím. Tak doufám, že se mi podaří ještě ty 2kg zhubnout.

S pozdravem Renata Osobova

14.4.2009 10:48 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.