FITweb

ZPĚT

PÁTEK 10.4.2009

..tak tady máme poslední březnový den a měsíc soutěže za námi. Také se Vám zdá, že ten čas tak neuvěřitelně letí?

Nádherné ránko,

tak tady máme poslední březnový den a měsíc soutěže za námi. Také se Vám zdá, že ten čas tak neuvěřitelně letí?

Ráda bych Vám napsala pár postřehů, co vše se u mne za ten měsíc odehrálo, co se mi povedlo a co naopak ne.

S velkým napětím a očekáváním jsem čekala na jídelníček od pana Havlíčka. Také jsem si jako Martinka myslela, že dostaneme přesný rozpis jídel jako např. ke snídani si dáte to a to, k obědu pak sníte tamto apod. O to větší pak bylo mé překvapení, když jsem v manuálu dostala doporučení, které potraviny jíst a které nikoli, z čeho by se měla skládat snídaně, svačina, oběd atd. Prvním úkolem, který jsem si tak stanovila, bylo přečíst si ten manuál několikrát, abych se v něm vůbec zorientovala a pochopila, co tím chtěl básník říct :o)

Ze začátku jsem z toho měla hlavu jako balón. Dokonce se mi o panu Havlíčkovi zdálo :o))) Jednoho dne jsem se pak přistihla, že se snažím o jakousi “dokonalost” a že se cítím spíše svázaná, než abych si to užívala a pociťovala radost. Řekla jsem si, že takhle to nepůjde, a tak jsem začala znovu. Slíbila jsem si, že každý týden změním jeden ze svých stravovacích návyků a postupně zařadím do svého jídelníčku doporučení od pana Havlíčka. Krůček po krůčku. Největší radost jsem měla, když jsem začala více cvičit. V mém případě slovo více znamená, že jsem začala vůbec cvičit :o) Teď už dokonce cítím, že si mé tělíčko o pohyb samo říká a že mám mnohem lepší náladu, než jsem měla dříve. Je to moc fajn pocit. A když vyšlapu ty schody do 10. patra, tak už funím mnohem méně :o)

Co bych teď chtěla změnit je, abych jedla více rozmanitou stravu. Abych nejedla pořád jen to samé, ale abych se naučila kombinovat různé potraviny. Snad se mi to podaří. A také bych se chtěla více věnovat sobě samé. Dopřát si trochu péče. Tak mi držte pěstičky. Já Vám opět napíši, jak se mi daří a co je u mne nového. Do té doby se mějte moc moc krásně a opatrujte se. S přátelským pozdravem, Renča Sklářová :o)

20.4.2009 15:03 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.