FITweb

ZPĚT

PONDĚLÍ 20.4.2009

Jsem šťastná, že je tu konečně pravé jarní počasí a první paprsky sluníčka. To mě zlákalo k prvním jarním pracem na zahrádce, kterým jsem věnovala část minulého týdne. Fakt užitečná tělesná aktivita - ten pohyb celého těla při shrabování a sbírání starého listí a větviček.

Milá Dietko.

Zdravím Tě do nového týdne.

Několikrát jsem si vyrazila na kole a včera jsem pěšky urazila pouť dlouhou 14 km za mým milovaným kamarádem vodníčkem na rybníčku v Pekle. Byla jsem si také zaplavat.

V jídelníčku od pana Havlíčka si fakt libuji a právě jemu přičítám absenci „jarní“ únavy, která mě pravidelně v uplynulých letech sužovala. Je to super, protože když není člověk unavený, zvládne vše mnohem snadněji, s úsměvem na rtech a optimismem…

Jsem velmi ráda, že se mi daří dodržovat intervaly mezi jednotlivými jídly a také vymezit si čas na fyzické aktivity. Právě toho jsem se nejvíc obávala, že se mi nebude dařit. Pevně věřím, že jsem tímto získala dva vysoce pozitivní návyky pro můj budoucí život a tím i utužování zdravotního stavu!

Jinak jsem tak trochu začla „mlsat“ - slunečnicová semínka a semínka z tykve. Sladkosti mě ani nadále neoslovují stejně tak jako uzeniny a bílé pečivo.

Takže - u mě vše OK! Mějte se všichni pěkně a veselé velikonoční svátky!

Dáša z Náchoda

20.4.2009 14:12 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.