FITweb

ZPĚT

PONDĚLÍ 20.4.2009

Ahoj všichni co nám aspoň maličko držíte palce, holky už skoro všechny začaly s nějakou sportovní aktivitou, tak jsem se rozhodla že dneska napíšu o své sportovní aktivitě a né jen o jídle. Vždyť jedno bez druhého by nemělo být. Ano, teoreticky to zvládáme všechny dobře, ale jestli jsou prakticky na tom stejně jako já ???? :-))

Před rokem jsem začala 1x v týdnu chodit na kick-box, zdálo se mi to málo a tak s kolegyní s práce jsem si od ledna přibrala H.E.A.T ( je to jako běhací pás, ale neběhá se na tom, ale jen chodí a je to super !!! ).

Bohužel na mé kila to žádný vliv nemělo :-( Začalo být konečně hezky, déle vidět, tak jsem si řekla ,,co kdybys vyzkoušela běh“ ( já a běh hi hi hi ! ), ale manžel chodí běhat, domu pak chodí v dobré náladě tak proč ne že? Vzal mě teda sebou. Popsat to snad ani nejde……….., srdce jsem měla snad až v krku, pokud mi nevyskočilo ven, rudá jsem byla opravdu jak ten rak, triko propocený, nohy se pletly, v hlavě hučelo, ale je fakt že u branky u domu jsem byla taky,,vysmátá“. 3 dny mě pak bolelo vše od stehen dolu.

Běh asi není pro mě, tak zkusíme kolo ! Manžel opět nadšený MTB cyklista ( vymete většinu cyklozávodů ) tak by mě mohl zase vzít sebou. Jaké jsem měla štěstí, že náš 7-letý syn chtěl s námi, tempo proto bylo výletní, žádná červená barva na tvářích a bušení srdce jako při infarktu, 2 hodiny v sedle nádherně utekly. Bohužel jak mi řekl kamarád, při tomhle tempu holka nezhubněš a nic nezpevníš, to je tak akorát aby si se o víkendu nenudila. To potěší co?

Tak zůstanu u kick-boxu a H.E.A.T.u, o víkendu si dám s dětma kolo ( na tu nudu :-)) ) a běh??? Manžel umí krásně přemlouvat, tak uvidíme !? Vždyť to dělám pro radost a pro sebe.

Martina

20.4.2009 14:43 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.