FITweb

ZPĚT

PONDĚLÍ 20.4.2009

jsem ráda, že už venku začalo jaro, už jsem se na něj těšila a vůbec na to, až vytáhnu kolo a budu moci i venku sportovat. Doufám, že to pěkné počasí nám všem soutěžícím pomůže k tomu, abychom se mohli věnovat i sportu v přírodě. Je to nejlepší být na čerstvém vzduchu když je pěkně - to se potom sportuje.

Milá dieto,

Jak již jsem v předchozích článcích psala, koupila jsem si rakety na squasch, ale zatím k sobě nemám spoluhráče, tak doufám, že do konce téhle soutěže si ho konečně zahraji. Nakonec ten spoluhráč bude asi můj přítel, tak doufám, že ho na tenhle sport zlákám. Také mě začínají lákat kolečkové brusle,když je tak pěkné počasí, tak jestli si je koupím, tak Vám dám určitě vědět. Také dobře vím, že ideální na s hubnutí je plavání, ale asi od mých 16 roků jsem se nebyla nikde koupat a to z jednoho důvodu, že se stydím za několik kil „na víc“. Třeba díky téhle soutěži nějaké to kilo s hubnu a pak se nebudu za svoji postavu stydět.

Moc děkuji Ing. Havlíčkovi za sestavený jídelníček, snažím se ho dodržovat tak jak jen to jde. Díky téhle soutěži a jídelníčku jsem se naučila vypít denně 3 litry vody a to je pro mne velký úspěch, protože vím, že bez tekutin se těžko hubne. Můj druhý úspěch je, že moje poslední jídlo jsou 3 - 4 hodiny před spaním, takže většinou si ani druhou večeři nedávám. Jinak používám pravidelně všechny předepsané doplňky potravy, taky samozřejmě před snídaní a večeří piji čaj Jemča Slim, moc mi chutná. Už mi došel, tak jsem si byla koupit druhé balení. Taky od soutěže piji jen vodu, Dobrou vodu, Mattoni, Magnesia ( neperlivá ), čaje většinou ovocné a před spaním zelené. Zatím mi krásně jde odolávat Coca-cole, Kofole a musím si přiznat, že mi vůbec nechybí. Tak doufám, že se mi během dalších dnů podaří nějaké to další kilo s hubnout.

S přátelských pozdravem

Renáta Osobová

5. dubna 2009, Šternberk

20.4.2009 14:51 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.