FITweb

ZPĚT

PONDĚLÍ 20.4.2009

Tento týden byl trošinku zvláštní. Necítila jsem se nejlíp. Nevím, zda jsem chytla nějakou virózu, ale byla jsem unavená, hůře si mi trávilo jídlo a celkově jsem byla nějaká slabá. Cítila jsem se, jako by mne přejel tank :o) Na cvičení jsem neměla vůbec sílu. Tak jsem se alespoň snažila chodit hodně do přírody, abych načerpala trošku energie.

Krásné ránko,

posílám pravidelný report ;o).

Procházky jsou moc fajn. Snažila jsem se také nevynechávat jídlo, i když jsem pořád měla pocit plnosti. Pila jsem po jídle mátový čaj anebo čaj na žaludek a střeva a většinou to zabralo. Teď už je mi naštěstí lépe. Už včera večer jsem měla lepší náladu, a tak jsem si pustila rádio a trochu si zablbla. Posílám tipy na písničky, při kterých se dobře vytančíte: Touch and Go – Would You?, Deee-Lite – Groove Is In The Heart, Michael Jackson – Don`t Stop Till You Get Enough. Holky, které si čtete naše příspěvky, měla bych na vás takovou prosbu. Pokud máte nějakou oblíbenou písničku, která vás pokaždé dostane ze židle, můžete mi ji, prosím, napsat? Já bych si ráda sestavila takový playlist, který bych si pustila pokaždé, když mám špatnou náladu a svůj smutek či naštvání tak vytančila. Budu moc ráda za každý tip.

Co je u mne ještě nového? . . . Od 1. dubna jsem na Úřadu práce. Přesto, že jsem teď doma, se snažím mít nějaký pravidelný režim. Vstávám většinou okolo 5, 6 hodiny ranní, snažím se jíst 5x denně a dodržovat doporučení pana Havlíčka. Největší problem mi dělají odpolední svačiny. Měla bych jíst jídlo složené ze zeleniny, bílkovin a sacharidů, ale většinou přes odpoledne bývám venku, a tak to pak zachraňují oříšky anebo různá semínka. Když jsem ale doma, tak si většinou dávám plátek hrubozrnného chleba a to buď se sýrem anebo s plátkem krůtí šunky. Když jsem teď ale byla na návštěvě u své známé, připravila jednohubky a to z hrušek, plátků sýra a vlašských oříšků. Moc mě to zaujalo, a tak určitě až bude nějaká oslava, vyzkouším tuto “zdravější” variantu anebo si je udělám někdy na svačinu. Večery pak většinou trávím na počítači hledáním nové práce a při té příležitosti se také většinou ňuknu na webovky www.varimezdrave.cz. Je tam spousta zajímavých receptů a právě z této stránky mám recept na svou oblíbenou jáhlovou kaši. Tak kdo budete chtít, můžete se na tyto stránky ňuknout a třeba tam najdete nějaké zajímavé recepty pro vás.

Včera jsem pak využila nádherného slunečního počasí a vyrazila s babičkou na procházku. Od pana Havlíčka mám jeden den povoleno jíst vše, na co mám chuť. Nesouvisí to ale s tím, že bych mohla sníst vše, na co přijdu. To bych asi pochválena nebyla :o) Cestou jsme se tedy stavily do kavárničky a já si dala latté a k tomu jahodový dezert. Vychutnávala jsem si každičké sousto a úplně si to užívala.

Ju, také jsem se zapsala na kurzy vaření. Lekce začínají 14. dubna, tak už se hrozně moc těším. Snad už v kuchyni nebudu takový “levoň” :o) Dám vám potom vědět, jak mi to jde ;o)

Já se s Vámi, pomalinku rozloučím, přeji Vám, všem v redakci a také všem čtenářkám co nejhezčí a nejpohodovější týden a za týden opět naslyšenou. Se srdečným pozdravem, Renča :o)

20.4.2009 14:53 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.