FITweb

ZPĚT

Za 2 měsíce hubnutí se mi podařilo zhubnout pouhých 3,5kg

Vážený pane Havlíčku, za 2 měsíce hubnutí se mi podařilo zhubnout pouhých 3,5kg. Váha se mi na delší dobu zastavila (asi 3 týdny) a ne a ne se aspoň o kousíček snížit. Jím pravidelně: převážně ryby a kuřecí maso se zeleninou, vše vařeno v páře, celozrnné pečivo, jogurty, müsli, šunka, vývary,piju pouze bylinkové čaje...

Dotaz

Hodně cvičím, chodím na břišní tance a aqua-aerobic, posiluji. Prosím poraďte mi, co dělám špatně. Může to být tím, že je strava téměř pořád stejná? Fyzicky se jinak cítím dobře, oblečení už mi začíná být volné. Moc děkuji, zdraví jedna ze soutěžích \“hubneme do plavek\“.

Odpověď

Tento stav mohlo vyvolat několik příčin: Může to být monotónní strava, minimální příjem sacharidů (rýže, atd.) nebo jste adaptovala tělo na malý příjem potravy a tělo se nenaučilo s tímto příjmem hospodařit. Jinak vaření v páře bez tuku může být problém. Postrádá pak důležité živiny.

29.4.2009 15:41 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.