FITweb

ZPĚT

Vzorový jídelníček (typy, rady)?

Mohla bych poprosit o vzorový jídelníček (typy, rady)? Měla jsem v minulé době anorexii a tak mám pořád trochu zmatek. Chtěla bych jíst zdravě, ale anorektičky (i bývalé) o tom mají dost často velmi zkreslenou představu a nechtěla bych své tělo ještě víc trápit. Jinak 19 let, 158/43.

Dotaz

Dobrý den, mohla bych poprosit o vzorový jídelníček (typy, rady)? Měla jsem v minulé době anorexii a tak mám pořád trochu zmatek. Chtěla bych jíst zdravě, ale anorektičky (i bývalé) o tom mají dost často velmi zkreslenou představu a nechtěla bych své tělo ještě víc trápit. Jinak 19 let, 158/43. Děkuji

Odpověď

Sestavení striktního jídelníčku by bylo kontraproduktivní. Žádné přesné gramáže nejsou v tomto případě vhodné. Je otázka, zda jste z toho opravdu venku. Klidně jezte a sportujte. Pokud váhu stále řešíte, naznačuje to, že to nemáte ještě vyřešené. Spíše doporučuji zpět konzultaci s psychoterapeutem.

14.5.2009 13:43 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.